Forum dyskusyjne

Czarnogóra komunikacja autobusowa

kategoria tanie podróżowanie

keity91 dołączył
20.07.2016

keity91 09:19 | 20.07.2016

Witam,

Szukam informacji na temat komunikacji autobusowej , czy z Herceg Novi dojadę autobusem do Dubrownika ? I ile kosztują bilety ? Ktoś się wybierał na własną rękę czy lepiej zapłacić więcej ale jechać z biura podróży ?

Pablodiablo39 dołączył
28.05.2014

Pablodiablo39 20:40 | 22.07.2016

Nie jechałem akurat tą trasą ale w Czarnogórze komunikacja autobusowa jest bardzo dobrze rozwinieta. Co do jakości autobusów to juz inna sprawa. Jeździ mnóstwo autobusów w sezonie. Trasy obsługuje wiele firm więc trudno o jakiś ogólny rozkład jazdy w necie ale na dworcach i przystankach są oczywiście godziny odjazdów. Na 99% jakoś z Dubrownika do Hercog Novi się dostaniesz autobusem ale ja nie jechałem akurat tędy. Namawiam do wyjazdu na własną rękę. Byłem i tak i tak. Co do cen biletów to mniej więcej to co u nas. Kraj jest mały więc na pewno ta podróż Cie nie zrujnuje. Pozdrawiam i zyczę miłego urlopu

keity91 dołączył
20.07.2016

keity91 07:49 | 23.07.2016

Dziękuję !

Stacja Bałkany dołączył
27.03.2017

Stacja Bałkany 10:04 | 14.04.2017

Transport autobusowy w Czarnogórze jest bardzo dobrze rozwinięty, tu cały artykuł:

www.stacjabalkany.pl/czarnogora-praktycznie-transport-autobusow  y-miedzynarodowy-i-lokalny/

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl