Forum dyskusyjne

Wspólna wyprawa d Stanów - 3 tygodnie

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

KasiaUsa dołączył
26.02.2017

KasiaUsa 20:26 | 26.02.2017

Planuje w sierpniu albo październiku lecieć do Stanów. Całość dopiero planuje, jednak chciałabym zobaczyć takie miejsca jak NY, Waszyngton, Miami, zahaczyć o Meksyk, do tego Chicago, Dallas, las Vegas, los Angeles i po drodze zwiedzić dolinę śmierci i grand canion. Poruszanie się po Stanach to głównie przeloty ale też i samochód. Oczywiście wszystko jest do dogadania. Ja wszystko zorganizuje. Biorę 3 tygodnie wolnego a koszty przewiduje między 10 a 14 tys. Noclegi w tanich hostelach. Wyjątkiem będzie las Vegas gdzie nocleg będzie w jednym z fajniejszych hoteli. Musisz mieć prawo jazdy, być otwartym na przygody i niespodziewane rzeczy. Nie będzie wygodnie i łatwo - wręcz przeciwnie. Jeśli jest ktoś, kto chciałby ze mną pojechać - oczywiście płacisz za siebie - zapraszam do kontaktu.

gosia_manius dołączył
28.03.2017

gosia_manius 22:21 | 28.03.2017

Hej!!

planujemy z mezem wycieczke do stanow w maju 2018 .
Jezeli bylabys chetna to zapraszam .

zwyklyktos dołączył
04.02.2016

zwyklyktos 05:47 | 23.06.2017

witam, jak tam przygotowania do wyprawy? odbedzie sie? jesli chodzi o Vegas to polecam pazdziernik... aczkolwiek w sierpniu jest duzo taniej...
pozdrawiam z usa

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 17:01 | 23.06.2017

Hej :)
Również mamy z mężem plany zrobić objazd po stanach o podobnej trasie i też na 3 tyg w pazdzierniku. Zabieramy sie zatem za wizy, dalej bilety i dokladniejszy plan. Chcialabym złapać lot do NY (ok 3 dni) potem lot do Miami (ok 3 dni) dalej lot do Mexico i już wypożyczenie auta (być moze coś terenowego zeby w nim spać część noclegów) rasą Texas-Los Angeles-California-Nevada-Colorado-Dakota i powrót do Polski. Nie wiem tylko czy na całość wystarczą 3 tygodnie? Może ktoś doświadczy służyć radą?

geodetka dołączył
14.08.2016

geodetka 05:26 | 24.06.2017

Jesli byscie planowali Chicago na swojej trasie to zapraszam na spotkanie do mnie. I oczywiscie Zycze udanego wyjazdu, ale to wg mnie za malo czasu, tzn to tak na szybko bedzie zwiedzanie, ja juz kilka lat w stanach mieszkam i jeszcze tak duzo jest do zobaczenia. Pozdrawiam :)

zwyklyktos dołączył
04.02.2016

zwyklyktos 05:12 | 26.07.2017

Witaj Geodetko...
tak z czystej ciekawosci co robisz w zyciu na codzien zawodowo?
pozdrawiam i milej nocy zycze.
k

FunTon dołączył
26.07.2017

FunTon 11:40 | 26.07.2017

i jak wyprawa? udała się czy jeszcze w planach? chętnie się dowiem czegoś o wycieczkach do USA

Zuza91 dołączył
28.07.2017

Zuza91 14:19 | 28.07.2017

Miałam lecieć w tym roku do USA ale plany niestety nie wypaliły... mam do odsprzedania dwa bilety z Warszawy do San Francisco, wylot 28.08.2017

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl