Forum dyskusyjne


weekend w Tel Awiwie

kategoria podróżowanie z dziećmi

kraj Izrael

ankai doł±czył
14.02.2017

ankai 22:27 | 15.10.2017

Z Wrocławia (i Poznania a pewnie też z innych miast) s± aktualnie tanie bilety do Izraela (z Poznania nawet za 150 pln w dwie strony). Za¶witał pomysł spędzenia weekendu pod koniec listopada nad ciepłym morzem. Koszt noclegów na airbnb od pt do pon to ok 800-1000 od rodziny. Może ktos szuka pomysłu na prezent dla współmałzonka i doł±czy do naszej trójki (2 dorosłych i 7 latek)- preferowane rodziny w dzieckiem w podobnym wieku.


zgłoszone do moderacji


Podobne w±tki podróżowanie z dziećmi IZRAEL


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl