Forum dyskusyjne

WZW A gdzie mozna kupic szczepionke

kategoria zdrowie w podróży

noska dołączył
13.03.2018

noska 13:59 | 03.07.2018

Witam serdecznie.
Pod koniec sierpnia wylatuje do Tajlandii
Chcialam zaszczepic sie na WZW A, jednak nigdzie nie znlalazlam dostepnej szczepionki. Wszedzie trzeba czekac i nie jest pewne ze beda na stanie do tego czasu.
Czy wie ktos gdzie taka szczepionke mozna kupic?

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 17:26 | 03.07.2018

>Chcialam zaszczepic sie na WZW A, jednak nigdzie nie znlalazlam dostepnej
>szczepionki. Wszedzie trzeba czekac i nie jest pewne ze beda na stanie do tego
>czasu.

To chyba jakieś nieporozumienie, szczepienie przeciwko żółtaczce robi się od ręki, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 12:48 | 04.07.2018

>Witam serdecznie.
>Pod koniec sierpnia wylatuje do Tajlandii
>Chcialam zaszczepic sie na WZW A, jednak nigdzie nie znlalazlam dostepnej
>szczepionki. Wszedzie trzeba czekac i nie jest pewne ze beda na stanie do tego
>czasu.
>Czy wie ktos gdzie taka szczepionke mozna kupic?
>

Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie można bez problemu zrobić to szczepienie w Szpitalu Zakaźnym na ul. Wolskiej.

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 08:44 | 05.07.2018

Podejdż do najbliższej przychodni. Jak nie maja szczepionki na miejscu to zamówia i zrobią

kryska dołączył
25.11.2017

kryska 18:14 | 05.07.2018

Miałam podobny problem. U mnie (jestem z Pomorza) najszybciej można było dostać w przychodni, która kiedyś była "dla marynarzy" - była od ręki, ale nie była najtańsza. Proponuje poszukać w okolicy poradni chorób tropikalnych, albo zajmujących się pracownikami stale wyjeżdżającymi za granicę. (nie wiem skąd jesteś).
Ja szczepiłam się w przychodni, która ma lekarza medycyny pracy zajmującego się pracownikami oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody - WZW A mieli od ręki w atrakcyjnej cenie, a z rozmów z pielęgniarkami wiem, że w/w pracownicy mają niektóre szczepienia obowiązkowe z racji wykonywania zawodu i dlatego można w tej przychodni trafić na tanie szczepienie np. na dur brzuszny, wtedy gdy kupują duże opakowania szczepionek dla tych pracowników. Popytaj ludzi może w Twojej okolicy też jest taka przychodnia. Powodzenia.

noska dołączył
13.03.2018

noska 14:06 | 06.07.2018

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi:)
Dla wyjasnienia - dzwonilam do wielu punktow szczepien, aptek i wszedzie brakowalo tej szczepionki. Taka pora roku najwidoczniej - duzo chetnych, bo wakacje. Wszedzie mowili mi zeby probowac z kilka tygodni albo we wrzesniu, jednak byloby to juz za pozno. Stad wlasnie pytanie na forum. Jestem ze Slaska.
Na szczescie znalazlam wspomniany tutaj punkt medycyny podroznej i tam mieli jeszcze kilkanascie szczepionek.
Ale dziekuje za porady:)

Zaho dołączył
30.07.2018

Zaho 23:44 | 30.07.2018

U mnie sytuacja ze szczepionką WZW A wygląda podobnie - dostępność zerowa. Lekarz zaproponował mi szczepionkę WZW A+B. Z dostępnością tej szczepionki podobno nie ma problemu.

Zapytaj swojego lekarza :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl