Forum dyskusyjne

Ubezpieczenie podróżne USA MEKSYK

kategoria zdrowie w podróży

kraj Usa

kiwi2013 dołączył
14.02.2013

kiwi2013 10:07 | 08.01.2019

Cześć,

Forumowicze jakie najlepiej wziąć ubezpieczenie do USA głównie na 2tygodniowy wyjazd ? Na co zwrócić szczególną uwagę? Czytałam, że warto mieć KL na minimum 400tys zł czy jest jeszcze coś na co należy patrzeć?

Czy USA ma jakieś wymogi, że uznaje TYLKO z konkretnych firm/ubezpieczycieli?

Z góry dziękuję za wszelką podpowiedź.

kiwi

kiwi2013 dołączył
14.02.2013

kiwi2013 13:38 | 08.01.2019

a może ktoś korzystał z ubezpieczenia REVOLUT? Opłaca się?

MartaXXX dołączył
23.08.2017

MartaXXX 12:46 | 10.01.2019

Hej,
Opieka medyczna w Stanach kosztuje majątek, więc KL, NW im będą wyższe tym lepiej. OC może być mniejsze no chyba że masz zamiar ostro zabalować i przy okazji coś zdemolować to ok. Musisz też liczyc się z tym, że im wyższe będą kwoty na polisie tym wyższą składkę zapłacisz. Ja byłam w sierpniu 2018 i miałam wojażera z PZU KL 500 tys. Na szczęście na miejscu nie musiałam korzystać z polisy, wiec nie wiem jak to wygląda od tej strony.
Pozdrawiam i życzę udanych wakacji

kiwi2013 dołączył
14.02.2013

kiwi2013 14:09 | 11.01.2019

Hej, dziękuję za podpowiedź.
Wiem, że polisa będzie dość droga, le uważam, że w porównaniu z ewentualnymi kosztami w razie leczenia to pikuś.

Mam ofertę za 600zł na 22 dni za dwie osoby przy KL 500tys zł, OC 100 tys NNW 40 tys + bagaz 1500 zł.

Czy taka kwota KL będzie ok?

kiwi

MartaXXX dołączył
23.08.2017

MartaXXX 14:26 | 14.01.2019

Hej,
Myslę , że KL jest ok, ale wg mnie masz trochę za niskie NNW, ale to jest jakby twoja decyzja ja miałam OC i NNW po 100 tys.
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl