Forum dyskusyjne


Jak wszędzie dojechać w Gruzji

kategoria polecam

kraj Gruzja

Olia dołączył
25.02.2019

Olia 10:33 | 25.02.2019

Cześć!

Byliśmy po raz kolejny ze znajomymi w Gruzji. Tym razem zdecydowaliśmy zwiedzić Swanetię, ale nie od górnej części, a od dolnej. I powiem że to był dobry wybór, choć i mieliśmy wątpliwości.
Pierwsze wezwanie, które się pojawiło przed nami to znaleźć transport, o ile grupka była u nas nie duża ale mieliśmy ze sobą sprzęt turystyczny i jedzenie na 10 dni, potrzebowaliśmy taki busik który by to wszystko zabrał.
I na szęście trafił się nam kierowca który się zaopiekował nami. Powiem że to chyba jedno z najważniejszych rzeczy w podróży do innego kraju. Sprawnie nam poszło poruszanie się po kraju, zaoszczędziliśmy tyle czasu i nerwów :)
Więc jeżeli wybieracie się do Gruzji, znajcie że to kraj nie tylko o przepięknej przyrodzie, ale też bardzo pomocnych ludzie. Mieliśmy okazję w tym się przykonać po raz kolejny :)
Dzięki naszemu kierowcy Aleku za pomoc i towarzystwo :)
Jeżeli wy też się wybieracie do Gruzji i szukacie transportu, to śmiało polecam naszego kierowcę Pana Aleka. U nas został jego numer telefonu, z tym że on rozmawia w j gruźińskim i j rosyjskim. Więc jak trochę znacie rosyjski to łatwo się dogadacie ( język migów też jest mile widzialny ;)
Numer do niego to +995 555 232 894.

Miłych podróży i dobrych ludzi na waszym szlaku! :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl