Forum dyskusyjne


Wyjazd USA

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

Basia1978 dołączył
12.06.2019

Basia1978 06:41 | 12.06.2019

Witam! Mam prośbę odnośnie los Angeles... Czy są tam na miejscu osoby które zajmują się turystyką? Chodzi mi tutaj o Polaków którzy będą chcieli pomóc mi tam już na miejscu... Niestety jadę tam pierwszy raz będę tam z synem a niestety nie posiadam prawa jazdy... I boję się że bez znajomości miasta to będzie mi ciężko się poruszać a mam kilka pytań odnośnie atrakcji na które bardzo chcemy się wybrać... PozdrawiamyStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl