/ / HONDURAS > Kilka uwag > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Kilka uwag

kategoria podróże po świecie

colmar dołączył
29.06.2018

colmar 13:22 | 01.03.2023

Trasa Meksyk-Gwatemala-Honduras-Gwatemala-Belize-Meksyk, czas 6 tyg. Meksyk - największe rozczarowanie - pełna komercja, drogo, co krok próba drobnych, na szczęście, oszustw, fatalna kuchnia (wszystko na jedno kopyto, utopione w tłuszczu, sytuację ratowały tylko owoce), tłumy wycieczkowiczów, brudno. Z pozytywów - kraj najbardziej "cywilizowany", sprawna komunikacja, tanie wejściówki do "państwowych instytucji kulturalnych". Największe zaskoczenie na plus - Honduras i Belize (bez strefy plażowej") - kraje pozbawione wad Meksyku, bardzo życzliwi ludzie, jedyny minus to kiepska komunikacja. Gwatemala - dokładnie taka jaką sobie wyobrażałem, choć sterty wszędobylskich śmieci przerosły nawet moje wyobrażenia. Poziom "kosztów" pobytu i podróżowania od najdroższego kraju;
1. Meksyk
2. Gwatemala
3. Honduras i Belize
Komunikacja w Gwatemali, Hondurasie i Belize - absolutnie nie sugerować się tym co jest w necie. Są platformy, które sprzedają bilety na nieistniejące połączenia. Kasę ściągają w sekundę, po 1-2 dniach jest sorry, nie ma takiego połączenia, proponujemy 10 razy droższe, albo zwrot pieniążków w ciagu ... 2 tyg.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl