Galeria zdjęć
CISZA I SPOKÓJ
SZWECJA / VASTERBOTTEN-LAPONIA / OKOLICE LYCKSELE
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-05-01 01:04
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
lubię takie ujęcia :-)
Jako że jest to kraj w którym znajduje się duża liczba jezior i gór takie widoczki często można tutaj ogl±dać.Ja osobi¶cie lubię wybierać się w takie urocze miejsca i tam w ciszy ładować swoje akumulatory.Zreszt± cała Szwecja jest cicha i spokojna.Nawet poruszanie się po Sztokholmie jest bajk± w porównaniu do jazdy po Warszawie.Tym którzy chc± naprawdę odpocz±ć od zgiełku cywilizacji polecam ten kraj z czystym sumieniem
wspaniały krajobraz zatrzymany w kadrze.Piękne :-)
Przy tym zdjęciu trzeba się zatrzymać na dłużej, skłania do osobistych przemy¶leń.
Gdyby była możliwo¶c napisania jak bardzo podoba mi się ta fotografia - zrobiłbym to!
Gdyby była możliwo¶c wystawienia wyzszej oceny i napisania w sposób szczególny, jak bedzie podoba mi sie ta fotografia - zrobiłbym to!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
CISZA I SPOKÓJ
SZWECJA / VASTERBOTTEN-LAPONIA / OKOLICE LYCKSELE
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-05-01 01:04
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
lubię takie ujęcia :-)
Jako że jest to kraj w którym znajduje się duża liczba jezior i gór takie widoczki często można tutaj ogl±dać.Ja osobi¶cie lubię wybierać się w takie urocze miejsca i tam w ciszy ładować swoje akumulatory.Zreszt± cała Szwecja jest cicha i spokojna.Nawet poruszanie się po Sztokholmie jest bajk± w porównaniu do jazdy po Warszawie.Tym którzy chc± naprawdę odpocz±ć od zgiełku cywilizacji polecam ten kraj z czystym sumieniem
wspaniały krajobraz zatrzymany w kadrze.Piękne :-)
Przy tym zdjęciu trzeba się zatrzymać na dłużej, skłania do osobistych przemy¶leń.
Gdyby była możliwo¶c napisania jak bardzo podoba mi się ta fotografia - zrobiłbym to!
Gdyby była możliwo¶c wystawienia wyzszej oceny i napisania w sposób szczególny, jak bedzie podoba mi sie ta fotografia - zrobiłbym to!
Polecaj± to zdjęcie































