Galeria zdjęć
9 dni w 7 niebie: Dech zapiera...
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-11-14 16:28
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Sahara
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Niby pusto, a bardzo energetycznie :)
Pustynie to cudowne miejsca. A to zdjęcie zapiera dech w piersiach. Bylem na pustyni tylko raz, w Maroku, gdzie¶ na południe od Zagory. My¶lę, ze kiedy¶ jeszcze wybiorę się w podobne i cudowne miejsce.
Mój ulubiony kolor , cudny :))
Dziękuję bardzo! Sahara jest tak piękna, że trudno się nie zachwycić.
WoW ... cudne :) gratuluję
Dziękuję wszystkim polegaj±cym, cieszę się, że Sahara w Algierii podoba się nie tylko mnie. Nie mogę o niej zapomnieć.
Cudnie!
Piękna seria zdjęć :)
piękne
PaĽdziernik jest bardzo dobrym miesi±cem - już nie ma powalaj±cych upałów i jeszcze dużo nie pada Przed naszym przyjazdem wprawdzie trochę popadało, nam może z godzinę. No i wieczory s± rze¶kie, ale nie zimne, tak z kilkana¶cie stopni. Pewnie jeszcze na wiosnę będzie dobry termin. Festiwal Sebeiba niestety przez jaki¶ czas będzie wypadać w gor±cej porze, a szkoda, bo warto zobaczyć.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
9 dni w 7 niebie: Dech zapiera...
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-11-14 16:28
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Sahara
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Niby pusto, a bardzo energetycznie :)
Pustynie to cudowne miejsca. A to zdjęcie zapiera dech w piersiach. Bylem na pustyni tylko raz, w Maroku, gdzie¶ na południe od Zagory. My¶lę, ze kiedy¶ jeszcze wybiorę się w podobne i cudowne miejsce.
Mój ulubiony kolor , cudny :))
Dziękuję bardzo! Sahara jest tak piękna, że trudno się nie zachwycić.
WoW ... cudne :) gratuluję
Dziękuję wszystkim polegaj±cym, cieszę się, że Sahara w Algierii podoba się nie tylko mnie. Nie mogę o niej zapomnieć.
Cudnie!
Piękna seria zdjęć :)
piękne
PaĽdziernik jest bardzo dobrym miesi±cem - już nie ma powalaj±cych upałów i jeszcze dużo nie pada Przed naszym przyjazdem wprawdzie trochę popadało, nam może z godzinę. No i wieczory s± rze¶kie, ale nie zimne, tak z kilkana¶cie stopni. Pewnie jeszcze na wiosnę będzie dobry termin. Festiwal Sebeiba niestety przez jaki¶ czas będzie wypadać w gor±cej porze, a szkoda, bo warto zobaczyć.
Polecaj± to zdjęcie




























