Galeria zdjęć
Magnoliowo w Botaniku
POLSKA / lubelszczyzna / Ogród Botaniczny
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-05-02 22:46
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- OGRÓD BOTANICZNY
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękna wiosna!
Piękna pora roku i wspaniałe tematy do pstrykania fotek, pozdrawiam.
I już po zimie , wiosna pełna kwiatów. U nas dla odmiany jesień.
... ale jakże piękne wspomnienia :-)
Ta magnolia jest bardzo duża. Mam mnóstwo pięknych kwiatów i jest to ulubione miejsce do robienia fotek dla nowożeńców. Niestety, też przekwitały, jak robiłam zdjęcia. A dzisiaj to pewnie już tylko wspomnienie ....:-))
Piękne, zachwycaj±ce! Szkoda, że u nas już przekwitły. Pozdrawiam :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Magnoliowo w Botaniku
POLSKA / lubelszczyzna / Ogród Botaniczny
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-05-02 22:46
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Dodane do galerii
- OGRÓD BOTANICZNY
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękna wiosna!
Piękna pora roku i wspaniałe tematy do pstrykania fotek, pozdrawiam.
I już po zimie , wiosna pełna kwiatów. U nas dla odmiany jesień.
... ale jakże piękne wspomnienia :-)
Ta magnolia jest bardzo duża. Mam mnóstwo pięknych kwiatów i jest to ulubione miejsce do robienia fotek dla nowożeńców. Niestety, też przekwitały, jak robiłam zdjęcia. A dzisiaj to pewnie już tylko wspomnienie ....:-))
Piękne, zachwycaj±ce! Szkoda, że u nas już przekwitły. Pozdrawiam :-)
Polecaj± to zdjęcie































