Galeria zdjęć

Nad błękitną wodą

POLSKA / lubelskie / Zalew Zemborzycki

Zdjęcia: Zalew Zemborzycki, lubelskie, Nad błękitną wodą, POLSKA
odsłon: 1157 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-03-02 20:13
Data wykonania
marzec 2015
Miejsce
Dodane do galerii
POLSKA

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Rzadko pływam, wolę rowerek. W sumie - chodzi o to, żeby wykorzystać w pełni ten letni czas, którego wciąż mi za mało :) Więc - aby do lata :))

Ja w sumie (dwa etapy) płynąłem od Krasnystawu aż do ujścia i jeszcze trochę Wisłą ale Ciebie nie widziałam :(

Też płynęłam Wieprzem - piękną autostradą pełną zakoli, aż do Zawieprzyc :) Łabędzi nie było, ale towarzyszyła nam biała czapla. Kto wie, może mijaliśmy się :)

No dobrze, jest atrakcja, bo łabędzi się boimy! :)) Bywają faktycznie groźne zwłaszcza z małymi. Na wąskich rzekach nie ma jak ich ominąć. Rzeczką Bystrzycą nie pływałem ale za to spływałem rzeką do której wpływa Bystrzyca czyli Wieprzem.

Zalew to tylko część trasy kajakowej związanej z rzeką Bystrzycą. Trasa ta oferuje piękne krajobrazy, zaś płynąc już po zalewie możemy podziwiaż różne gatunki kaczek, łabędzie i wiele innych przedstawicieli dzikiej przyrody. O nudzie nie ma mowy. Atrakcji dostarczają choćby łabędzie, które wiosną wyprowadzają na wodę swoje pociechy i straszą każdy przepływający kajak :))

Ulubione miejsce kajakarzy? Pływanie po zalewie to nuda, my lubimy duże rwące rzeki, ale cieszę się, że myślisz spływach :)

Dzięki :) Bryza to chyba raczej nad morzem a to zaledwie zalew. Przy bezwietrznej pogodzie nie ma szans na fale, no chyba że łabędź przepłynie :)) No i coś dla Ciebie pajaak - to ulubione miejsce kajakarzy :)

Nawet lekkiej bryzy?:-(

Idealny spokój...Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Małopolska / Przełęcz Rozdziela, Pieniny

POLSKA / . / .

POLSKA / województwo pomorskie / Gdańsk

POLSKA / . / .

POLSKA / Dolina Noteci / Dolina Noteci

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl