Galeria zdjęć
Riksza
INDIE / Indie wschodnie / Kolkata
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.39 | SW:3.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-10 22:47
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
W Patnie tez funkcjonuja takie riksze.Jazda w nocy bez latarki Po ciemnych ulicach..to byl hardcore:)
Jedynym miejscu w Indiach - sprostowanie :)
Chodziło mi szczególnie o informacje o zdjęciu , więcej jest lepiej.
Dla mnie to tragedia ,w jakich warunkach ludzie żyj± i czym się zajmuj± aby utrzymać rodzinę lub siebie. Co do nazw , my¶lę więcej jest lepiej.
Oczywi¶cie ze nie musza wszyscy wiedzieć ja ostatnio np umiescilem oman na pustyni a jest na brzegu oceanu indyjskiego , tylko Bogdan Twój mentorski sposób komentowania jest zabójczy uwierz nie musimy się na wszystkim znać a Ty nie jeste¶ wyj±tkiem.
no wła¶nie to wyobraĽ sobie, że nie wszyscy użytkownicy Globtrotera tam byli:) i maj± prawo nie wiedzieć
Zgadza się Piotrze :), jednak głównie wiedz± tu ludzie, którzy tam byli
Wła¶nie to nowa nazwa została zmieniona w 1995 roku tak jam Bombaju obecnie Mumbai czy np Madras teraz Chenai
Zdjęcie i tak ładne /Kolkata to chyba stara nazwa Kalkuty/
He he he spokojnie :), Dla osób, które znaj± rejony wiedz±, dla innych może jest to dziwne. Jednak nic nie będę zmieniała, bo to jest to samo, tak jak wskazał piotr
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Riksza
INDIE / Indie wschodnie / Kolkata
- Autor
- "> ( SO:4.39 | SW:3.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-10 22:47
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
W Patnie tez funkcjonuja takie riksze.Jazda w nocy bez latarki Po ciemnych ulicach..to byl hardcore:)
Jedynym miejscu w Indiach - sprostowanie :)
Chodziło mi szczególnie o informacje o zdjęciu , więcej jest lepiej.
Dla mnie to tragedia ,w jakich warunkach ludzie żyj± i czym się zajmuj± aby utrzymać rodzinę lub siebie. Co do nazw , my¶lę więcej jest lepiej.
Oczywi¶cie ze nie musza wszyscy wiedzieć ja ostatnio np umiescilem oman na pustyni a jest na brzegu oceanu indyjskiego , tylko Bogdan Twój mentorski sposób komentowania jest zabójczy uwierz nie musimy się na wszystkim znać a Ty nie jeste¶ wyj±tkiem.
no wła¶nie to wyobraĽ sobie, że nie wszyscy użytkownicy Globtrotera tam byli:) i maj± prawo nie wiedzieć
Zgadza się Piotrze :), jednak głównie wiedz± tu ludzie, którzy tam byli
Wła¶nie to nowa nazwa została zmieniona w 1995 roku tak jam Bombaju obecnie Mumbai czy np Madras teraz Chenai
Zdjęcie i tak ładne /Kolkata to chyba stara nazwa Kalkuty/
He he he spokojnie :), Dla osób, które znaj± rejony wiedz±, dla innych może jest to dziwne. Jednak nic nie będę zmieniała, bo to jest to samo, tak jak wskazał piotr
Polecaj± to zdjęcie






























