Galeria zdjęć
Podobno ma 110 lat
INDIE / Wschód / Bodh Gaja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.39 | SW:3.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-11 20:50
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Ciekawe zdjęcia , ciekawe tematy do rozmów.
Jaka egzystencjalna dyskusja, dobrze
Czasami jest warto się zatrzymać na chwilę przy zdjęciu i pomy¶leć , więcej jest szacunku dla ludzi i życia. Co prawda jeste¶my wolni ale na staro¶ć nie mamy wyboru wielkiego , ale na ten temat nie ma sensu tutaj dyskutować. , mam inne przekonania niestety. Lubię czasami jakkolwiek luĽne rozmowy na różne tematy.
Kaczma życie jest jakie jest i niestety niewiele możemy zaplanować podobno nic tak nie rozbawia Pana Boga jak nasze plany. Ale z dugiej strony nie możemy zastanawiać się jak to będzie jak na staro¶ć trafimy do domu starców ! Bo id±c tym tropem będziemy zazdro¶cić tym , którzy gin± młodzi i zdrowi.
Najważniejsze to być pozytywnym oczywi¶cie , ja również takim jestem , jakkolwiek takie jest życie i los przy końcu. Pój¶cie do Domu Starców trochę otwiera oczy.
Zgadza sie, Piotr... kazdy dzień życia, niezależnie od tego w jakim wieku jestesmy może być piękny jesli tylko będziemy doceniać to co mamy zamiast biadolić nad tym co już minelo i czego nam brak
Życie jest piękne gdy umie się żyć
Najlepiej żeby zrozumieć to trzeba przej¶ć lub do¶wiadczyć co¶ , to jest najlepsza szkoła. Inaczej się my¶li gdy się jest młodym i zdrowym. Nauczyli¶my się przedłuża¶ staro¶ć , nie młodo¶ć niestety.
My sami nadajemy sens naszemu życiu.
Kaczma, życie zawsze ma sens
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Podobno ma 110 lat
INDIE / Wschód / Bodh Gaja
- Autor
- "> ( SO:4.39 | SW:3.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-11 20:50
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Ciekawe zdjęcia , ciekawe tematy do rozmów.
Jaka egzystencjalna dyskusja, dobrze
Czasami jest warto się zatrzymać na chwilę przy zdjęciu i pomy¶leć , więcej jest szacunku dla ludzi i życia. Co prawda jeste¶my wolni ale na staro¶ć nie mamy wyboru wielkiego , ale na ten temat nie ma sensu tutaj dyskutować. , mam inne przekonania niestety. Lubię czasami jakkolwiek luĽne rozmowy na różne tematy.
Kaczma życie jest jakie jest i niestety niewiele możemy zaplanować podobno nic tak nie rozbawia Pana Boga jak nasze plany. Ale z dugiej strony nie możemy zastanawiać się jak to będzie jak na staro¶ć trafimy do domu starców ! Bo id±c tym tropem będziemy zazdro¶cić tym , którzy gin± młodzi i zdrowi.
Najważniejsze to być pozytywnym oczywi¶cie , ja również takim jestem , jakkolwiek takie jest życie i los przy końcu. Pój¶cie do Domu Starców trochę otwiera oczy.
Zgadza sie, Piotr... kazdy dzień życia, niezależnie od tego w jakim wieku jestesmy może być piękny jesli tylko będziemy doceniać to co mamy zamiast biadolić nad tym co już minelo i czego nam brak
Życie jest piękne gdy umie się żyć
Najlepiej żeby zrozumieć to trzeba przej¶ć lub do¶wiadczyć co¶ , to jest najlepsza szkoła. Inaczej się my¶li gdy się jest młodym i zdrowym. Nauczyli¶my się przedłuża¶ staro¶ć , nie młodo¶ć niestety.
My sami nadajemy sens naszemu życiu.
Kaczma, życie zawsze ma sens































