Galeria zdjęć
Poranne Słoneczko...
CHORWACJA / - / Wyspa Krk
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:1 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2011-05-12 22:04
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I naprawdę nie interesuje mnie zdanie żadnego smoka,czy kangura
A swoj± drog±,to dzieki za te komentarze,bo w ten sposób na czołowych pozycjach mam fotki,te,które tak Wam kol± oczy he,he!!
Hmm..Jeste¶cie żało¶ni!! Po jakiego ch... wchodzicie w moj± galerię,skoro moje fotki s± herezja!! Chyba,że za komentarze też Wam daj± punkciki to się bym pewnie nie zdziwił.. Ciułacze..Dopóki ten portal nie jest Twoja prywatn± stajni±,to będę robił co zechcę,a Ty omijaj gi z daleka,ok?
@Snok-1
pe-el = pl. żeby nie reklamować cało¶ci portalu fotka :D
Dajcie chłopu trochę odetchn±ć, zdjęcia (szczególnie ostatnie), oczywi¶cie moim zdaniem, znacznie się poprawiły. Niektóre b. ciekawe. A Ty się faraon tak nie zaperzaj, czasem (nie zawsze) komentarze pozwalaj± na spojrzenie na swoje zdjęcia z nieco innej perspektywy. Po to jest m.in ten portal. Pozdrawiam
Zyczę szczę¶cia.
Nie komentuje
Zapomniałe¶ o fruwaniu i pływaniu Sportsmenie!! A jestem pewien,że te cechy też masz opanowane do perfekcjiiiii!!!!
Więc nie właĽ w moje liche fotki,ja twojego żadnego nie widziałem i nie mam takiej potrzeby,Jak już powiedziałem,miejsca w tej piaskownicy jest niemało,więc przesuń się nieco i nie siedĽ na mnie bo mi duszno! Was Kochani też tak poucza? Nauczyciel!-Psia
Jadu, co to jest pe-el ?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Poranne Słoneczko...
CHORWACJA / - / Wyspa Krk
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:1 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2011-05-12 22:04
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I naprawdę nie interesuje mnie zdanie żadnego smoka,czy kangura
A swoj± drog±,to dzieki za te komentarze,bo w ten sposób na czołowych pozycjach mam fotki,te,które tak Wam kol± oczy he,he!!
Hmm..Jeste¶cie żało¶ni!! Po jakiego ch... wchodzicie w moj± galerię,skoro moje fotki s± herezja!! Chyba,że za komentarze też Wam daj± punkciki to się bym pewnie nie zdziwił.. Ciułacze..Dopóki ten portal nie jest Twoja prywatn± stajni±,to będę robił co zechcę,a Ty omijaj gi z daleka,ok?
@Snok-1
pe-el = pl. żeby nie reklamować cało¶ci portalu fotka :D
Dajcie chłopu trochę odetchn±ć, zdjęcia (szczególnie ostatnie), oczywi¶cie moim zdaniem, znacznie się poprawiły. Niektóre b. ciekawe. A Ty się faraon tak nie zaperzaj, czasem (nie zawsze) komentarze pozwalaj± na spojrzenie na swoje zdjęcia z nieco innej perspektywy. Po to jest m.in ten portal. Pozdrawiam
Zyczę szczę¶cia.
Nie komentuje
Zapomniałe¶ o fruwaniu i pływaniu Sportsmenie!! A jestem pewien,że te cechy też masz opanowane do perfekcjiiiii!!!!
Więc nie właĽ w moje liche fotki,ja twojego żadnego nie widziałem i nie mam takiej potrzeby,Jak już powiedziałem,miejsca w tej piaskownicy jest niemało,więc przesuń się nieco i nie siedĽ na mnie bo mi duszno! Was Kochani też tak poucza? Nauczyciel!-Psia
Jadu, co to jest pe-el ?
Polecaj± to zdjęcie






























