Galeria zdjęć
Ptaszek
KOLUMBIA / Bogota / Bogota
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.78 | SW:4.94 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-13 07:47
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
utoczka uzasadnia t± mał± czasn± plamkę, cokolwiek to jest. kadr idealny w każdym calu, zawarto¶ć już mniej. like it
Mnie sie podoba a co do tego , ze malo go widac ...sa na tym portalu specjalisci od photoshopa na ich zdjeciach wszystko widac...nawet to czego brakuje w naturze
Bardzo trudno jest sfotografować czasem ptaki. To zdjęcie, jak rozumiem, było wykonane "przy okazji" - ot tak - wpadło w oko - i wspaniale :) Fajna zreszt± kompozycja.
Celowo tak napisałem. Bo bardzo słabo widać sylwetkę, a w zasadzie cień ptaka w głębi zdjęcia. Na pierwszym planie s± dobrze widoczne owoce i li¶cie i wła¶nie mniej więcej taki tytuł powinno nosić zjęcie
swift ,ja co prawda widzę na jedno oko ale tobie może okulista potrzebny ,ok nie ptaszek a ,,PTOK,,
A gdzie ten ptaszek ?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ptaszek
KOLUMBIA / Bogota / Bogota
- Autor
- "> ( SO:4.78 | SW:4.94 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-05-13 07:47
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
utoczka uzasadnia t± mał± czasn± plamkę, cokolwiek to jest. kadr idealny w każdym calu, zawarto¶ć już mniej. like it
Mnie sie podoba a co do tego , ze malo go widac ...sa na tym portalu specjalisci od photoshopa na ich zdjeciach wszystko widac...nawet to czego brakuje w naturze
Bardzo trudno jest sfotografować czasem ptaki. To zdjęcie, jak rozumiem, było wykonane "przy okazji" - ot tak - wpadło w oko - i wspaniale :) Fajna zreszt± kompozycja.
Celowo tak napisałem. Bo bardzo słabo widać sylwetkę, a w zasadzie cień ptaka w głębi zdjęcia. Na pierwszym planie s± dobrze widoczne owoce i li¶cie i wła¶nie mniej więcej taki tytuł powinno nosić zjęcie
swift ,ja co prawda widzę na jedno oko ale tobie może okulista potrzebny ,ok nie ptaszek a ,,PTOK,,
A gdzie ten ptaszek ?
Polecaj± to zdjęcie






























