Galeria zdjęć

Ptaszek

KOLUMBIA / Bogota / Bogota

Zdjęcia: Bogota, Bogota, Ptaszek, KOLUMBIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2011-05-13 07:47
Data wykonania
styczeń 2011

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

utoczka uzasadnia t± mał± czasn± plamkę, cokolwiek to jest. kadr idealny w każdym calu, zawarto¶ć już mniej. like it

Mnie sie podoba a co do tego , ze malo go widac ...sa na tym portalu specjalisci od photoshopa na ich zdjeciach wszystko widac...nawet to czego brakuje w naturze

Bardzo trudno jest sfotografować czasem ptaki. To zdjęcie, jak rozumiem, było wykonane "przy okazji" - ot tak - wpadło w oko - i wspaniale :) Fajna zreszt± kompozycja.

Celowo tak napisałem. Bo bardzo słabo widać sylwetkę, a w zasadzie cień ptaka w głębi zdjęcia. Na pierwszym planie s± dobrze widoczne owoce i li¶cie i wła¶nie mniej więcej taki tytuł powinno nosić zjęcie

swift ,ja co prawda widzę na jedno oko ale tobie może okulista potrzebny ,ok nie ptaszek a ,,PTOK,,

A gdzie ten ptaszek ?



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl