Galeria zdjęć
łódeczki
INDIE / Kerala / Verkala
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.81 | SW:4.70 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-06-01 14:17
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...wszak indzie to koniec ¶wiata i st±d to "opadaj±ce morze" po prostu ziemia jest tam bardziej okr±gła i mocniej się zagina he he ;-)
....lubię takie widoczki tylko pozazdro¶cić
Nitkaaska bardzo dziękuje
Piotrwaz! NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE, STO LAT PODRÓŻY I NAJPIĘKNIEJSZYCH ZDJĘĆ NA ¦WIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A może to morze jest krzywe????
Mnie osobi¶cie nudz± i denerwuj± komenty o horyzoncie, Podróżnik lubi się wym±drzać i wył±czył ocenianie swoich zdjęć z bojaĽni o odwet:) :) To każdy laik widzi je¶li jest trochę krzywo a po co o tym pisać:) tak te odwetowe oceny s± najlepsze:) Pozdrawiam i ja osobi¶cie zazdroszczę podróży do Indii :)
kab66 zgadzam sie z Tob± powiem ,że nie zależy mi na ocenach i rankingach nie o to tutaj chodzi .......daje możliwo¶c oceniania dlatego ,że w ten sposób wyrabiam sobie nawyki i umiejętno¶ci fotograficzne więc jeżeli kto¶ stawia 1 to chciałbym wiedziec co jest zle.
Co do ocen wystawianych tzw odwetowych pewnie każdy to tutaj już przeszedł.
Tutaj horyzont nieznacznie ucieka, ja nie oceniłabym tego zdjęcia na 1 ale przy tej okazji chciałabym zwrócić uwagę na co¶ innego.Limba3 ocenił/-a/ to zdjęcie "na ¶wieżo" w trakcie obecnej ogl±dalno¶ci / i je¶li nie jest to złe kliknięcie- ale do tej pory nie ma żadnego komentarza/to jest to zdecydowanie lepiej niż sytuacja w której autor zdjęcia po ocenieniu jego pracy na 4 i uzasadnieniu w komentarzu, dlaczego tak/a na tym forum nie często się uzasadnia/ przelatuje galerię oceniaj±cego i stawia gdzie można niskie oceny, ale zapewnia przy swoich zdjęciach,że na wszystkich uwagach się uczy,no to dopiero jest zabawa!!! Tak się ostatnio zdarzyło w przypadku moich zdjęć ale nic to ,grunt to robić swoje .Piotrwaz sorry ,że przy Twoim zdjęciu taki długi komentarz ale ta 1 to chyba pomyłka.
Smoku ja tam niewiem ale tez bym chciał wiedzieć dlaczego. jest krzywe ale ze tak aż? Hahaha
Limba, ja też nie dałbym 1 za to zdjęcie, albo jaka¶ pomyłka, albo wypadałoby dodać komentarz
Wspaniała kompozycja,ale ponownie horyzont kopnięty//
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
łódeczki
INDIE / Kerala / Verkala
- Autor
- "> ( SO:4.81 | SW:4.70 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-06-01 14:17
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...wszak indzie to koniec ¶wiata i st±d to "opadaj±ce morze" po prostu ziemia jest tam bardziej okr±gła i mocniej się zagina he he ;-)
....lubię takie widoczki tylko pozazdro¶cić
Nitkaaska bardzo dziękuje
Piotrwaz! NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE, STO LAT PODRÓŻY I NAJPIĘKNIEJSZYCH ZDJĘĆ NA ¦WIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A może to morze jest krzywe????
Mnie osobi¶cie nudz± i denerwuj± komenty o horyzoncie, Podróżnik lubi się wym±drzać i wył±czył ocenianie swoich zdjęć z bojaĽni o odwet:) :) To każdy laik widzi je¶li jest trochę krzywo a po co o tym pisać:) tak te odwetowe oceny s± najlepsze:) Pozdrawiam i ja osobi¶cie zazdroszczę podróży do Indii :)
kab66 zgadzam sie z Tob± powiem ,że nie zależy mi na ocenach i rankingach nie o to tutaj chodzi .......daje możliwo¶c oceniania dlatego ,że w ten sposób wyrabiam sobie nawyki i umiejętno¶ci fotograficzne więc jeżeli kto¶ stawia 1 to chciałbym wiedziec co jest zle.
Co do ocen wystawianych tzw odwetowych pewnie każdy to tutaj już przeszedł.
Tutaj horyzont nieznacznie ucieka, ja nie oceniłabym tego zdjęcia na 1 ale przy tej okazji chciałabym zwrócić uwagę na co¶ innego.Limba3 ocenił/-a/ to zdjęcie "na ¶wieżo" w trakcie obecnej ogl±dalno¶ci / i je¶li nie jest to złe kliknięcie- ale do tej pory nie ma żadnego komentarza/to jest to zdecydowanie lepiej niż sytuacja w której autor zdjęcia po ocenieniu jego pracy na 4 i uzasadnieniu w komentarzu, dlaczego tak/a na tym forum nie często się uzasadnia/ przelatuje galerię oceniaj±cego i stawia gdzie można niskie oceny, ale zapewnia przy swoich zdjęciach,że na wszystkich uwagach się uczy,no to dopiero jest zabawa!!! Tak się ostatnio zdarzyło w przypadku moich zdjęć ale nic to ,grunt to robić swoje .Piotrwaz sorry ,że przy Twoim zdjęciu taki długi komentarz ale ta 1 to chyba pomyłka.
Smoku ja tam niewiem ale tez bym chciał wiedzieć dlaczego. jest krzywe ale ze tak aż? Hahaha
Limba, ja też nie dałbym 1 za to zdjęcie, albo jaka¶ pomyłka, albo wypadałoby dodać komentarz
Wspaniała kompozycja,ale ponownie horyzont kopnięty//






























