Galeria zdjęć
Koty warszawskiego ZOO
POLSKA / mazowsze / Warszawa - Ogród Zoologiczny
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-06-01 21:07
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- ZOO
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
głowa dumnie uniesiona, piękny jest :)
Och... gdyby robili składkę na bilet dla niego do Afryki, to bym się dołożyła. My¶lę jednak, że zostanie z nami. Cieszę się tylko, że ma w tym ogrodzie trochę zieleni dla siebie ...
Tylko mu korony brakuje i biletu do Afryki.
A jakże - korciło by pogłaskać, ale kocisko było daleko i jeszcze oddzielone fos±. Na innej fotce (zrobiłam mu kilka) widać wyrażnie, że gapił się na mnie - pewnie oceniał, czy nadaję się na obiad :-))
od razu widać kto tu jest Panem :-)))
...fotka fajna :) a nie korciło żeby pogłaskać:):)
Dumny, piękny
prawdziwy król:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Koty warszawskiego ZOO
POLSKA / mazowsze / Warszawa - Ogród Zoologiczny
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-06-01 21:07
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
- Dodane do galerii
- ZOO
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
głowa dumnie uniesiona, piękny jest :)
Och... gdyby robili składkę na bilet dla niego do Afryki, to bym się dołożyła. My¶lę jednak, że zostanie z nami. Cieszę się tylko, że ma w tym ogrodzie trochę zieleni dla siebie ...
Tylko mu korony brakuje i biletu do Afryki.
A jakże - korciło by pogłaskać, ale kocisko było daleko i jeszcze oddzielone fos±. Na innej fotce (zrobiłam mu kilka) widać wyrażnie, że gapił się na mnie - pewnie oceniał, czy nadaję się na obiad :-))
od razu widać kto tu jest Panem :-)))
...fotka fajna :) a nie korciło żeby pogłaskać:):)
Dumny, piękny
prawdziwy król:)
Polecaj± to zdjęcie






























