Galeria zdjęć
¦winka morska z warzywami ;)))
PERU / Cusco / Restauracja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.59 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-06-03 09:35
- Data wykonania
- maj 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wyglada z grila apetycznie . A tak powarznie - to rozne sie zeczy na wyspach jadlo . Do dzisiaj nie wiem dokladnie co . Ale co tu daleko szukac . Idz do chinczyka . Tez nigdy do konca nie wierz co zjadles . Pozdrawiam .
Niestety jeżeli chodzi o mnie, to lubię mięso. A moja koleżanka - wegetarianka co pewien czas ma zbyt mało hemoglobiny i żelaza i pewnie będzie się to z wiekiem pogłębiało.
zastanawiam się, czy nie zostać wegetariank± ...
w Tajlandii szczury najpierw się gotuje, potem opieka na grillu. Podobno smakuj± jak królik...To polne szczury sprzedawane przy drogach dla wygłodniałych kierowców jako przysmak. Na szczę¶cie nie byłam głodna!!! Zdjęcia zamieszczę za jaki¶ czas.
no to przepis znam....
Podobnie się przyprawia jak szczura ! ;))))
Masz przepis???
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¦winka morska z warzywami ;)))
PERU / Cusco / Restauracja
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.59 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-06-03 09:35
- Data wykonania
- maj 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wyglada z grila apetycznie . A tak powarznie - to rozne sie zeczy na wyspach jadlo . Do dzisiaj nie wiem dokladnie co . Ale co tu daleko szukac . Idz do chinczyka . Tez nigdy do konca nie wierz co zjadles . Pozdrawiam .
Niestety jeżeli chodzi o mnie, to lubię mięso. A moja koleżanka - wegetarianka co pewien czas ma zbyt mało hemoglobiny i żelaza i pewnie będzie się to z wiekiem pogłębiało.
zastanawiam się, czy nie zostać wegetariank± ...
w Tajlandii szczury najpierw się gotuje, potem opieka na grillu. Podobno smakuj± jak królik...To polne szczury sprzedawane przy drogach dla wygłodniałych kierowców jako przysmak. Na szczę¶cie nie byłam głodna!!! Zdjęcia zamieszczę za jaki¶ czas.
no to przepis znam....
Podobnie się przyprawia jak szczura ! ;))))
Masz przepis???






























