Galeria zdjęć
Mural - Witamy w Chuao
WENEZUELA / Carabobo / Chuao
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-06-04 09:57
- Data wykonania
- marzec 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pewnie ze się wkurzylem bo potem jeszcze dwa razy prosiłem o co w niej nie tak i
Piotrwaz , to chyba tak nie dawno wkurzyłe¶ się na t± jedynkę, bo wkrótce odwdzięczyłe¶ się tym samym oceniaj±cemu, oczywi¶cie kulturalnie przeprosiłe¶ za zsunięcie palca /czy jako¶ tak/. Może czasem jest to sposób?
Oj tam Smoku pewnie ze masz racje tez się wkurzylem jak dostal jedynka za fotkę pewnie ze nie doskonała no ale nie aż tak
Wła¶nie dlatego takich nie daję do oceny. Po co się wkurzać. Zreszt± pewnie sam bym takie nisko ocenił
Takie s± reguły gry na Globie :) Jak uważasz że zdjęcie jest nie do oceny, to się je blokuje. Taki jest regulamin i możliwo¶ci, które tworzyli¶my na podstawie do¶wiadczeń. Zachęcam do przejrzenie historii Globa we wcze¶ciejszych wpisach i kłótniach.
Każdy się wkurzy jak Ci oceni± co¶ fajnego nieadekwatnie do Twojej oceny. To normalne
Smoku wiem ze tak jest często ze cyka się fotkę i prawie napewno wiadomo ze będzie niedoskonala ale ja daje je do oceny to zabawa i nie traktuje tych rankingów poważnie
Piotr, ja nie daję zdjęć do oceny tylko je¶li mam ¶wiadomo¶ć technicznych niedoskonało¶ci. Nie zawsze jest miejsce i czas, żeby zrobić perfekcyjne ujęcie, a je¶li sam obiekt jest ciekawy to dlaczego nie prezentować ? Moje wcze¶niejsze fotki można sobie oceniać. Pozdrawiam
Podróżnik nie bierz dobie tego do serca to tylko takie moje przemy¶lenia
piotrwaz-Wiem ,że do mnie pijesz,ale komentować tego nie będę już raz na ten temat się wypowiedziałem,-POZDRAWIAM.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Mural - Witamy w Chuao
WENEZUELA / Carabobo / Chuao
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-06-04 09:57
- Data wykonania
- marzec 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pewnie ze się wkurzylem bo potem jeszcze dwa razy prosiłem o co w niej nie tak i
Piotrwaz , to chyba tak nie dawno wkurzyłe¶ się na t± jedynkę, bo wkrótce odwdzięczyłe¶ się tym samym oceniaj±cemu, oczywi¶cie kulturalnie przeprosiłe¶ za zsunięcie palca /czy jako¶ tak/. Może czasem jest to sposób?
Oj tam Smoku pewnie ze masz racje tez się wkurzylem jak dostal jedynka za fotkę pewnie ze nie doskonała no ale nie aż tak
Wła¶nie dlatego takich nie daję do oceny. Po co się wkurzać. Zreszt± pewnie sam bym takie nisko ocenił
Takie s± reguły gry na Globie :) Jak uważasz że zdjęcie jest nie do oceny, to się je blokuje. Taki jest regulamin i możliwo¶ci, które tworzyli¶my na podstawie do¶wiadczeń. Zachęcam do przejrzenie historii Globa we wcze¶ciejszych wpisach i kłótniach.
Każdy się wkurzy jak Ci oceni± co¶ fajnego nieadekwatnie do Twojej oceny. To normalne
Smoku wiem ze tak jest często ze cyka się fotkę i prawie napewno wiadomo ze będzie niedoskonala ale ja daje je do oceny to zabawa i nie traktuje tych rankingów poważnie
Piotr, ja nie daję zdjęć do oceny tylko je¶li mam ¶wiadomo¶ć technicznych niedoskonało¶ci. Nie zawsze jest miejsce i czas, żeby zrobić perfekcyjne ujęcie, a je¶li sam obiekt jest ciekawy to dlaczego nie prezentować ? Moje wcze¶niejsze fotki można sobie oceniać. Pozdrawiam
Podróżnik nie bierz dobie tego do serca to tylko takie moje przemy¶lenia
piotrwaz-Wiem ,że do mnie pijesz,ale komentować tego nie będę już raz na ten temat się wypowiedziałem,-POZDRAWIAM.
Polecaj± to zdjęcie






























