Galeria zdjęć
Borgund Stavkyrkje
NORWEGIA / Sogn og Fjordane / Borgund
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-07-06 23:48
- Data wykonania
- lipiec 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super fotka......
ups ... zgubiłam "nie' ;)
chciałam napisać:
"światło nie było jakieś rewelacyjne, ale mogłoby być gorzej ;) "
światło było jakieś rewelacyjne, ale mogłoby być gorzej ;)
z tym "światłem" to było z przymróżeniem oka ;)
świetny projekt
no właśnie, światło cudne! Mistrzostwo!
gratuluje...swiatla ;)
Z norweskimi kościołami to różnie bywa. Zaskoczyło mnie kiedy murowany, romański kościół w miejscowości Dale był otwarty i świeciło się w nim światło, nikogo nie było w środku, a była jakaś 22:00 godzina.
To już widzę że jest podobnie jak w Szwecji.Mają ciekawe kościoły tylko rzadko są one otwarte a szkoda.
Tripperka01 z Twoim wzrokiem wszystko w porządku, kościółek też ma się dobrze, a efekt krzywej wierzy to zemsta obiektywu szerokokątnego :[ Już nie pamiętam czy nie dało się odejść dalej, czy nie miałam na to czasu, dziś pewnie zrobiłabym to zdjęcie inaczej.
AZAR - polecam, mi się podobał, choć może inne są ciekawsze. Ten był jedynym do którego udało mi się wejść do środka, 3 pozostałe widziałam jedynie z zewnątrz.
Polecają to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Borgund Stavkyrkje
NORWEGIA / Sogn og Fjordane / Borgund
- Autor
- "> ( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-07-06 23:48
- Data wykonania
- lipiec 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super fotka......
ups ... zgubiłam "nie' ;)
chciałam napisać:
"światło nie było jakieś rewelacyjne, ale mogłoby być gorzej ;) "
światło było jakieś rewelacyjne, ale mogłoby być gorzej ;)
z tym "światłem" to było z przymróżeniem oka ;)
świetny projekt
no właśnie, światło cudne! Mistrzostwo!
gratuluje...swiatla ;)
Z norweskimi kościołami to różnie bywa. Zaskoczyło mnie kiedy murowany, romański kościół w miejscowości Dale był otwarty i świeciło się w nim światło, nikogo nie było w środku, a była jakaś 22:00 godzina.
To już widzę że jest podobnie jak w Szwecji.Mają ciekawe kościoły tylko rzadko są one otwarte a szkoda.
Tripperka01 z Twoim wzrokiem wszystko w porządku, kościółek też ma się dobrze, a efekt krzywej wierzy to zemsta obiektywu szerokokątnego :[ Już nie pamiętam czy nie dało się odejść dalej, czy nie miałam na to czasu, dziś pewnie zrobiłabym to zdjęcie inaczej.
AZAR - polecam, mi się podobał, choć może inne są ciekawsze. Ten był jedynym do którego udało mi się wejść do środka, 3 pozostałe widziałam jedynie z zewnątrz.
Polecają to zdjęcie































