Galeria zdjęć
Latarenki...
POLSKA / Pomorze / Puck
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-07-10 20:35
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dawno-dawno temu jak bylem dzieckiem to w tym miejscu stał tzw. "Zielony Mostek". i był ¶wiety. Ta nazwa jest honorowana do dzisiaj.
znowu piękne Aniu - nie Andziu! Prawda, że KORDELIA brzmi fantastycznie:):):)
Miło widzieć Twoje następne ładne zdjęcie. :-)
widze, ze to na jakims molo .....
widze, ze to na jakims molo .....
Dziekuję Smoku... równiez pozdrawiam :-)
Aniu, ładne zdjęcie, pozdrawiam ...
Anna i Ania to ja... za Andzię udusić mogę! Hahahaha.... Piotrze...pozdrawiam Cię
A ja czesto mówie Anna bo jest to imie do ,którego mam wielki sentyment......
Wspaniała fotka, co tam o¶ /podobno symetria jest nudna/.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Latarenki...
POLSKA / Pomorze / Puck
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-07-10 20:35
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dawno-dawno temu jak bylem dzieckiem to w tym miejscu stał tzw. "Zielony Mostek". i był ¶wiety. Ta nazwa jest honorowana do dzisiaj.
znowu piękne Aniu - nie Andziu! Prawda, że KORDELIA brzmi fantastycznie:):):)
Miło widzieć Twoje następne ładne zdjęcie. :-)
widze, ze to na jakims molo .....
widze, ze to na jakims molo .....
Dziekuję Smoku... równiez pozdrawiam :-)
Aniu, ładne zdjęcie, pozdrawiam ...
Anna i Ania to ja... za Andzię udusić mogę! Hahahaha.... Piotrze...pozdrawiam Cię
A ja czesto mówie Anna bo jest to imie do ,którego mam wielki sentyment......
Wspaniała fotka, co tam o¶ /podobno symetria jest nudna/.
Polecaj± to zdjęcie






























