Galeria zdjęć
Obrazki z ZOO - poobiednia drzemka
HISZPANIA / Katalonia / Barcelona - Ogród Zoologiczny
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-07-15 21:59
- Data wykonania
- czerwiec 2011
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- ZOO
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja tez pozdrawiam :-))
Powiedziałam "panie znawco", bo stwierdziłe¶ autorytatywnie, że "nie ma się statywu". A wła¶nie że się ma :-)) A nie było stwierdzenie to do Twoich uwag i krytyki. Miło się z Tob± gada. Pozdrawiam :-))
Pani Mistrzyni Fotografii. Przyjmij choc raz trochę uwag i krytyki . Mam swoja opinię co do tego zdjęcia. I nie mam uwag do ostro¶ci, bo jest prawidłowa tylko do kompozycji, która jest nieodpowiednia.
Panie znawco - kto ci powiedział, że "się nie ma statywu" ? Ję¶li robię z teleobiektywem, to prawie zawsze na statywie. I to zdjęcie zrobione jest na statywie i samowyzwalaczem. Może straciło trochę na ostro¶ci w wyniku zmniejszenia. Co do kompozycji - każdy komponuje po swojemu. Ale miło, że tyle czasu po¶więcasz moim zdjęciom.
Ja przynajmniej usasadnię dlaczego daję 4 i nie kadzę tak jak wszyscy, Zdjęcie jest niepoprawnie skomponowane, bo eksponuje głownie skałę, a nie zwierzę, Za mało jest przestrzeni na górze. Teleobiektyw nic nie pomoże, jak nie ma statywu i robi się fotki z ręki.
Czym się zmęczył ? Upałem, "nicnierobieniem", nud±, rzesz± zwiedzaj±cych, którzy też nie zawsze potrafi± się zachować - klaszcz±, wołaj± "kici kici" w róznych językach. Poza tym, wszystkie koty przesypiaj± znaczn± czę¶ć swojego życia, bo lubi± spać :-)
kiciusiowi też się co¶ od życia należy ... ciekawe czym się tak zmęczył w ZOO?
dobra dobra - niewinny ... wci±ż otwierał jedno oko i szacował mnie, czy bym się nadała na kotlet :-))
Jak na tym zdjęciu wygl±da niewinnie :)
Zosia m, ładnie go przyłapała¶ na tej drzemce :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Obrazki z ZOO - poobiednia drzemka
HISZPANIA / Katalonia / Barcelona - Ogród Zoologiczny
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-07-15 21:59
- Data wykonania
- czerwiec 2011
- Miejsce
- Dodane do galerii
- ZOO
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja tez pozdrawiam :-))
Powiedziałam "panie znawco", bo stwierdziłe¶ autorytatywnie, że "nie ma się statywu". A wła¶nie że się ma :-)) A nie było stwierdzenie to do Twoich uwag i krytyki. Miło się z Tob± gada. Pozdrawiam :-))
Pani Mistrzyni Fotografii. Przyjmij choc raz trochę uwag i krytyki . Mam swoja opinię co do tego zdjęcia. I nie mam uwag do ostro¶ci, bo jest prawidłowa tylko do kompozycji, która jest nieodpowiednia.
Panie znawco - kto ci powiedział, że "się nie ma statywu" ? Ję¶li robię z teleobiektywem, to prawie zawsze na statywie. I to zdjęcie zrobione jest na statywie i samowyzwalaczem. Może straciło trochę na ostro¶ci w wyniku zmniejszenia. Co do kompozycji - każdy komponuje po swojemu. Ale miło, że tyle czasu po¶więcasz moim zdjęciom.
Ja przynajmniej usasadnię dlaczego daję 4 i nie kadzę tak jak wszyscy, Zdjęcie jest niepoprawnie skomponowane, bo eksponuje głownie skałę, a nie zwierzę, Za mało jest przestrzeni na górze. Teleobiektyw nic nie pomoże, jak nie ma statywu i robi się fotki z ręki.
Czym się zmęczył ? Upałem, "nicnierobieniem", nud±, rzesz± zwiedzaj±cych, którzy też nie zawsze potrafi± się zachować - klaszcz±, wołaj± "kici kici" w róznych językach. Poza tym, wszystkie koty przesypiaj± znaczn± czę¶ć swojego życia, bo lubi± spać :-)
kiciusiowi też się co¶ od życia należy ... ciekawe czym się tak zmęczył w ZOO?
dobra dobra - niewinny ... wci±ż otwierał jedno oko i szacował mnie, czy bym się nadała na kotlet :-))
Jak na tym zdjęciu wygl±da niewinnie :)
Zosia m, ładnie go przyłapała¶ na tej drzemce :)
Polecaj± to zdjęcie






























