Galeria zdjęć
Po ceremoni pogrzebowej
NEPAL / Dolina Kathmandu / Kathmandu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-09-12 11:01
- Data wykonania
- marzec 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Konkretny opis do zdjęcia,i wspaniała jego jako¶ć,komentujmy wszystko to co dotyczy zdjęcia,a nie osobiste animozje-ładnie wykonany kadr.
Je¶li chodzi o zdjęcie to jest wykonane po ceremoni kremacji zwłok. To posiłek dla rodziny po pogrzebie. Drobna czę¶ć każdej potrawy jest oddawana rzece, która jako ¶więta też musi być nakarmiona.
Co do pozostałych komentarzy pod tym zjęciem, to moi drodzy mam do Was gor±c± pro¶bę. IdĽcie się naparzać gdzie indziej. Je¶li macie do powiedzenia co¶ o zdjęciu to piszcie. A je¶li chcecie komu¶ dowalić to róbcie to gdzie indziej.
hahahahahhahaha
zawsze jakie¶ "przystawki" się znajd±...... A na marginesie, jak to czasy się zmieniaj± - kiedy¶ mówiono - '..... że klient w krawacie jest mniej awanturny......"
Ale prezes wczoraj powiedział ,ze nie ma z kim tej koalicji
koalicji szuka - bez dwóch zdań :)
Wpis ¶wiadczy o "niewydarzeniu" kolegi,który usiłuje się "niewydarzenie" skumać z innym forumowiczem.
A ja ci±gle czekam na odpowiedĽ Przemysława na moje pytanie.
A co znaczy niewydarzone kobiety? Oj nieładnie plotkować....i obrażać koleżanki podróżniczki.
Czesc ! Dzieki za wpis na moim forum ! Jakies niewydarzone kobiety maja problemy ! Haha ! Tutaj ciekawa scena ! Oni splawiaja zwloki do Gangesu ??
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Po ceremoni pogrzebowej
NEPAL / Dolina Kathmandu / Kathmandu
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-09-12 11:01
- Data wykonania
- marzec 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Konkretny opis do zdjęcia,i wspaniała jego jako¶ć,komentujmy wszystko to co dotyczy zdjęcia,a nie osobiste animozje-ładnie wykonany kadr.
Je¶li chodzi o zdjęcie to jest wykonane po ceremoni kremacji zwłok. To posiłek dla rodziny po pogrzebie. Drobna czę¶ć każdej potrawy jest oddawana rzece, która jako ¶więta też musi być nakarmiona.
Co do pozostałych komentarzy pod tym zjęciem, to moi drodzy mam do Was gor±c± pro¶bę. IdĽcie się naparzać gdzie indziej. Je¶li macie do powiedzenia co¶ o zdjęciu to piszcie. A je¶li chcecie komu¶ dowalić to róbcie to gdzie indziej.
hahahahahhahaha
zawsze jakie¶ "przystawki" się znajd±...... A na marginesie, jak to czasy się zmieniaj± - kiedy¶ mówiono - '..... że klient w krawacie jest mniej awanturny......"
Ale prezes wczoraj powiedział ,ze nie ma z kim tej koalicji
koalicji szuka - bez dwóch zdań :)
Wpis ¶wiadczy o "niewydarzeniu" kolegi,który usiłuje się "niewydarzenie" skumać z innym forumowiczem.
A ja ci±gle czekam na odpowiedĽ Przemysława na moje pytanie.
A co znaczy niewydarzone kobiety? Oj nieładnie plotkować....i obrażać koleżanki podróżniczki.
Czesc ! Dzieki za wpis na moim forum ! Jakies niewydarzone kobiety maja problemy ! Haha ! Tutaj ciekawa scena ! Oni splawiaja zwloki do Gangesu ??
Polecaj± to zdjęcie





























