Galeria zdjęć

To trzeba zobaczyć ...

INDIE / brak / Kajuharo

Zdjęcia: Kajuharo, To trzeba zobaczyć ..., INDIE
odsłon: 3794 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 3.94 | ocen: 17 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2007-04-24 00:01
Data wykonania
marzec 2007
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

:))))))))))))))))))))))))))))))))

Co widzę! Już nie ma nigdzie Dheli! Cierpliwość (moja) popłaca. :)

Aha, zapomniałem. Czy nazwa Dheli też jest OK?

Zdjęcia z tej serii podobają mi się. Za to dałem "5". Trochę popolemizuję na temat nazwy. Faktycznie, funkcjonuje wersja Kajuharo. Jest transkrypcją z hindi na języki romańskie. Tylko dlaczego należy jej używać na polskojęzycznej stronie? Polskiej wersji nie ma. Ciekaw jestem, jak by tę nazwę zapisałoby się w transkrypcji np rosyjskiej . Można by i tej używać. Też poprawna. Ja optuję jednak za Khajuraho, bo angielski jest bardziej "związany" z Indiami. Do niedawna funkcjonował nawet jako język urzędowy pomocniczy. Pozdrawiam.

Piękne miejsce.Przyjechałam tam w nocy i kiedy rano wyszłam z namiotu/tak tak/to w odległości kilkunastu metrów zobaczyłam to cudeo...aż mnie zatkało że spędziłam noc "w cieniu" takich budowli

Jest ona poprawna w 100% ... nie trzeba wiele wysiłku, żeby się o tym przekonać i taką pozostanie, Pańskią propozycję stanowczo i bezdyskusyjnie odrzucam, ponieważ to jest polskojęzyczna strona.
Proszę o opinie na temat fotografii ... wady, zalety, sugestie - to pozwoli udoaskonalić warsztat i skorygować sugerowane przez odbiorców błędy . To jest cel mojej tu obecności i tego rodzaju krytyki oczekuję.
Pozdrawiam

Proponuję używać nazwy Khajuraho, bo ona jest poprawna. Niekiedy piszą też Khadźuraho. Nazwy hinduskie często są rozbieżne z najczęściej używaną wersją, to z powodu transkrypcji z języków miejscowych na angielski (najczęściej). Nie spotkałem się z nazwą Kajuharo. Prawie na pewno nie jest ona poprawna.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

PORTUGALIA / - / Lizbona

WALIA / Kornwalia / Newguay

USA / stan Illinois / Chicago

USA / stan Illinois / Chicago

USA / stan Illinois / Chicago

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl