Galeria zdjęć
W Aquarium Palma de Mallorka
HISZPANIA / Majorka / Aqarium
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-10-22 21:39
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- AKWARIUM, DELFINARIUM
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Oczywi¶cie Piotrze - ja uważam, ze turysta jesli chce obejrzeć rybkę może sobie zanurkować lub pój¶ć do akwarium, bo nie każdy musi być nurkiem, podobnie jak w górach - na szczyt można wej¶ć lub wjechać sobie bezstresowo kolejk± :))
gorzej by było gdyby zosia pokazała nam fotkę i sugerowała ,że to z nurkowania a tu wiemy ,że akwarium a sama fotka super
rybka ładnie wyszła, szkoda tylko że to akwarium ;)
Fajnie, bo ja także go szanuję ;) Mógłby trochę mniej marudzić :) No i lubię go po prostu....
Ja naprawdę nie mam pretensji do Pana swifta. A nawet lubię sobie czasem z nim pogadać .. :))
Zosiu - dodałam swoj± uwagę co do księżyca i Swifta :)
widzisz akras - swift nawet nie zauważył mojej rybki, bo zaatakował księżyc... :))
Hmmm, za chwilę Swift się odezwie :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W Aquarium Palma de Mallorka
HISZPANIA / Majorka / Aqarium
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-10-22 21:39
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
- Dodane do galerii
- AKWARIUM, DELFINARIUM
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Oczywi¶cie Piotrze - ja uważam, ze turysta jesli chce obejrzeć rybkę może sobie zanurkować lub pój¶ć do akwarium, bo nie każdy musi być nurkiem, podobnie jak w górach - na szczyt można wej¶ć lub wjechać sobie bezstresowo kolejk± :))
gorzej by było gdyby zosia pokazała nam fotkę i sugerowała ,że to z nurkowania a tu wiemy ,że akwarium a sama fotka super
rybka ładnie wyszła, szkoda tylko że to akwarium ;)
Fajnie, bo ja także go szanuję ;) Mógłby trochę mniej marudzić :) No i lubię go po prostu....
Ja naprawdę nie mam pretensji do Pana swifta. A nawet lubię sobie czasem z nim pogadać .. :))
Zosiu - dodałam swoj± uwagę co do księżyca i Swifta :)
widzisz akras - swift nawet nie zauważył mojej rybki, bo zaatakował księżyc... :))
Hmmm, za chwilę Swift się odezwie :)
Polecaj± to zdjęcie






























