Galeria zdjęć
Kolory
BOLIWIA / Canquela / Canquela
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.78 | SW:4.94 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-10-23 11:07
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
nie trzeba od razu sepuku robić, może wystarczy usun±ć jedno i już... zdjęcie jest ciekawe, choć już kilkana¶cie podobnych z tego miejsca jest na Globie...natomaist przynajmniej mój skromny koment dotyczy tego automatu oceniania...skoro ludzie daj± pi±tki za zdublowane zdjęcia to znaczy że nie przygl±daj± się im dobrze, a to z kolei ¶wiadczy o nich a nie o autorze ;)
spokojnie, nikt od Ciebie tego nie ż±da, wrzucanie prawie jednakowych zdjec
staje sie coraz bardziej powszechne, stad moja uwaga
Nie jestem zadowolony z siebie ,tak się wkleiło i wszystko ,no co mam sepuku popełnić tylko człowiek ze mnie i tyle
kolejne zdublowane zdjęcie (identyczne jest obok) pokazuj±ce że oceniaj±cy nie patrz± na to co oceniaj± tylko jad± z automatu...nie wiem czy to jest powód do zadowolenia dla autora ;(
2 x kolory i 1 x pustynia, to praktycznie te same zdjecia, pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kolory
BOLIWIA / Canquela / Canquela
- Autor
- "> ( SO:4.78 | SW:4.94 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-10-23 11:07
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
nie trzeba od razu sepuku robić, może wystarczy usun±ć jedno i już... zdjęcie jest ciekawe, choć już kilkana¶cie podobnych z tego miejsca jest na Globie...natomaist przynajmniej mój skromny koment dotyczy tego automatu oceniania...skoro ludzie daj± pi±tki za zdublowane zdjęcia to znaczy że nie przygl±daj± się im dobrze, a to z kolei ¶wiadczy o nich a nie o autorze ;)
spokojnie, nikt od Ciebie tego nie ż±da, wrzucanie prawie jednakowych zdjec
staje sie coraz bardziej powszechne, stad moja uwaga
Nie jestem zadowolony z siebie ,tak się wkleiło i wszystko ,no co mam sepuku popełnić tylko człowiek ze mnie i tyle
kolejne zdublowane zdjęcie (identyczne jest obok) pokazuj±ce że oceniaj±cy nie patrz± na to co oceniaj± tylko jad± z automatu...nie wiem czy to jest powód do zadowolenia dla autora ;(
2 x kolory i 1 x pustynia, to praktycznie te same zdjecia, pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie






























