Galeria zdjęć
Pianino Chopina
HISZPANIA / Majorka / Valldemossa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-10-25 23:06
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- MAJORKA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Noooo, piotrusiu ... wszak Fryderyk ma swoich miło¶ników nie tylko w¶ród nas Polaków, ale na całym ¶wiecie. Najwięcej turystów udaje się wła¶nie do klasztoru i tam ogl±daj± pami±tki - obrazy, notatki, listy, nuty...itd. Zgadzam się jednak z tob±, że to mała wyspa i wcze¶niej czy póĽniej turysta wpadnie do Valldemossy, no bo .... co¶ trzeba robić ...:))
Boje się Zosiu ,że niestety nie z tego powodu turysci odwiedzaj± Valldemosse , oczywiscie z naszego polskiego pkt widzenia fajnie to brzmi . Valldemossa to piękne miasteczko pięknie położone itd a Majorka jest stosunkowo mał± wysepk± co¶ trzeba tam robić i juz taka szara tzn słoneczna rzeczywisto¶ć
Co za tłum :( Zwiedzałam pałac księżnej Sissi na Korfu - uff! Cały zadeptany i nie wiem jakim cudem cokolwiek zobaczyłam.
To wła¶nie z tego powodu, Valldemossę odwiedza ok.300 tysiecy turystów rocznie :)
Tak mieszkał 6 tygodni z George Sand
To Chopin by ł na Majorce?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Pianino Chopina
HISZPANIA / Majorka / Valldemossa
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-10-25 23:06
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
- Dodane do galerii
- MAJORKA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Noooo, piotrusiu ... wszak Fryderyk ma swoich miło¶ników nie tylko w¶ród nas Polaków, ale na całym ¶wiecie. Najwięcej turystów udaje się wła¶nie do klasztoru i tam ogl±daj± pami±tki - obrazy, notatki, listy, nuty...itd. Zgadzam się jednak z tob±, że to mała wyspa i wcze¶niej czy póĽniej turysta wpadnie do Valldemossy, no bo .... co¶ trzeba robić ...:))
Boje się Zosiu ,że niestety nie z tego powodu turysci odwiedzaj± Valldemosse , oczywiscie z naszego polskiego pkt widzenia fajnie to brzmi . Valldemossa to piękne miasteczko pięknie położone itd a Majorka jest stosunkowo mał± wysepk± co¶ trzeba tam robić i juz taka szara tzn słoneczna rzeczywisto¶ć
Co za tłum :( Zwiedzałam pałac księżnej Sissi na Korfu - uff! Cały zadeptany i nie wiem jakim cudem cokolwiek zobaczyłam.
To wła¶nie z tego powodu, Valldemossę odwiedza ok.300 tysiecy turystów rocznie :)
Tak mieszkał 6 tygodni z George Sand
To Chopin by ł na Majorce?
Polecaj± to zdjęcie






























