Galeria zdjęć

Ciągle pada...

KENIA / MasaiMara / Masai mara

Zdjęcia: Masai mara, MasaiMara, Ciągle pada..., KENIA
odsłon: 2924 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: 4.72 | ocen: 11 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2011-11-16 20:53
Data wykonania
sierpień 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Pora deszczowa czy sucha, słoneczna czy mokra mają niewielkie znaczenie przy robieniu zdjęć. Najwazniejsze jest światło, które w Afryce jest dobre rano i póżnym popołudniem. W pozostałe godziny mozna schowac aparat lub robić zdjecia dla cioci, której i tak się wszystko spodoba.

no tak, to są argumenty "za"! Benbm też polecał w Boliwii porę deszczową - zrobił przepiękne zdjęcia!

deszcz nie pada długo. potem wychodzi słońce. opady deszczu powodowały, że nie mieliśmy na safari kurzu. stosunkowo niskie temperatury dawały bardzo dobrą widoczność, lepszą niż podczas upału. W sumie na pogodę nie narzekaliśmy.

deszcz nie pada długo. potem wychodzi słońce. opady deszczu powodowały, że nie mieliśmy na safari kurzu. stosunkowo niskie temperatury dawały bardzo dobrą widoczność, lepszą niż podczas upału. W sumie na pogodę nie narzekaliśmy.

super :)

one się pewnie nie specjalnie martwią, ale ty safari miałeś mało udane. Choć to zdjęcie dzięki temu deszczowi jest SUPER!!!

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AUSTRIA / Hallstatt / Hallstatt

AUSTRALIA / NSW / Sydney

SERBIA / płd.-zach.Serbia / Sjenica

NIEMCY / Brandenburgia / Frankfurt nad Odrą

POLSKA / województwo lubuskie / Świebodzin

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl