Galeria zdjęć

Presolana

WłOCHY / Alpy / Presolana

Zdjęcia: Presolana, Alpy, Presolana, WłOCHY
odsłon: 1344 | poleca: 23 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 23 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2011-11-18 10:05
Data wykonania
styczeń 2008

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Fajna fotka.....

Twoje fotki fajnie skompowane:Pipoluxie- Bryce Canyon(111638),(110006)Monument Valley(112645) EMTe w tej fotce chodzi o nudne chmury w pięknych górach-:)Miłej skutecznej nauki.Pozdrawiam.

Aha !! Hadron. Podeprzyj może swój wywód jakąś doskonale skomponowaną ,nie nudną fotografią. Chętnie się czegoś nauczę :))))

dla nas fotek "nudnych" gór w chmurach nigdy dość.

dobranoc

Pipoluxie.Twoja rekonstrukcja powstania tej fotki (notabene urzekająca-:)wszystko tłumaczy.Nie mogło być lepiej,no może jakbyś trzymał w zębach statyw z aparatem ?Może pstrykacz w formie czołówki na głowie?Cutując Bo1:jestem w stanie zaakceptować czasem niezgodność z zasadą trójpodziału jeśli np. przedstawia interesującą sytuację"Tego jak już pisałem tu nie ma(nuda,nuda w chmurkach) tyle-i basta.

Hadron, nie napinaj się tak bardzo, bo ja naprawdę aparat trzymałem (za pasek) w zebach i w czasie jazdy wraz z kijakmi bez zatrzymywania się zrobiłem zdjęcie. Niżej dać nie mogłem bo łapałem juz brzeg stoku, a podjechac się bałem bo było dość stromo w dół. Alleluja

Hadronie - jak widzisz - zdjęcia nie oceniłam, choć większość zdjęć Pipoluxa mi się podoba. Nie powiedziałam, że się z Tobą nie zgadzam w pryncypiach, zaznaczyłam jednak, że dość subiektywnie czasem odbieramy zdjęcie (mówiłam ogólnie, nie mając żadnego konkretnego na myśli). Jeśli chodzi o mnie jestem w stanie zaakceptować czasem niezgodność z zasadą trójpodziału jeśli np. przedstawia interesującą sytuację i zdecydowanie wolę, od wycyzelowanego we wszystkich możliwych programach...ale dla mnie - nudnego. Zwróć uwagę, że w obu wypowiedziach użyłam słów - "nie zawsze", "czasem". Pozdrawiam.

Pipoluxie ja do Ciebie grzecznie a tu taki twór-;aparat trzymałem w zębach"Lelo57 to nie jest tak, że widzę fotkę która mogłaby być lepiej skadrowana ,to nie wyrażę swojej opinii.(choc byłem przez moment konformistą dając ocenę 5,)(zazwyczaj nim nie jestem)-Bo1, my oceniamy zdjęcia miejsca,okolicy,czyli wycinek tamtej chwili,co czuł autor nie wiemy.(tego nie oceniamy,chyba że wyrazi to pięknym zdjęciem,włoży w fotkę; pracę,serce)Jak coś tworzymy ,róbmy to jak najlepiej,postarajmy się-tyle i aż tyle.Nie wierzę że autor nie chciałby zrobić to bardzo dobrze,pokazać to miejsce jak najatrakcyjniej.Natomiast to że nie jest to portal stricte fotograficzny, nie zwalnia twórcy od zrobienia dobrej fotki.Podstawy kompozycji to absolutne minimum;i tego tu zabrakło(gdyby to był naprawdę niuans to nawet nie stukałbym w klawiaturę ;jestem łagodny jak baranek)Ja się nie napinam,w komentarzu nie było złośliwości-w przeciwieństwie do Pipoluxa.Pozdrawiam i dzięki Swift za zrozumienie istoty sprawy,sytuacji .

tu, jako, że nie portal stricte fotograficzny - dochodzi właśnie to, że nie zawsze oceniamy same zdjęcia (co pewnie nie do końca jest sprawiedliwe), a miejsce..., szczególnie kiedy budzi jakieś wspomnienia, skojarzenia, lub marzymy by się w nim znaleźćStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Nadrenia-Palatynat / Trier

UKRAINA / Kijów / Zejście św. Andrzeja

HISZPANIA / Galicja / Olveiroa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl