Galeria zdjęć
Cerkiew
FINLANDIA / Helsinki / centrum
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.86 | SW:4.93 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-12-03 00:30
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A to ciekawe, nast. razem zobacze..
Z przeciwnej strony widać skałę na której stoi.
ciekawie pokazane
ja na szczę¶cie nie muszę...
Jasne, ale co chwila nowa wersja Worda, Excella, Power Point. I wszystko nie wiem czemu odwrócone do góry nogami :( A ja muszę z nich korzystać !!!
Aniu, proste jest to co umiemy..Ja jestem odporna na t± wiedzę, photoshop dla mnie jest prosty jak budowa cepa. Ale masz rację, Grusza lepiej niech zaczyna od prostszego programu, a Picassa jest podobno faktycznie łatwiejszy, a już na pewno bezpłatny:)
Wspominałam już tutaj o programie Picassa. Gruszeczka pisała, ze skorzysta. Ten program jest o wiele prostszy w obsłudze niż photoshop.
osobi¶cie staram się korzystać z konstruktywnych komentarzy , choć wiem że bywaj± osoby nieżycz±ce sobie krytycznych komentarzy i tez maj± do tego prawo :)
:)
Nie chciałbym się powtarzać "Jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził" a jeszcze inaczej(tylko proszę się nie obrażać;"Ja wolę to a Ty wole co?" Ogólnie zamiar był dobry i to się liczy a szczegóły? cóż .....
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Cerkiew
FINLANDIA / Helsinki / centrum
- Autor
- "> ( SO:4.86 | SW:4.93 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-12-03 00:30
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A to ciekawe, nast. razem zobacze..
Z przeciwnej strony widać skałę na której stoi.
ciekawie pokazane
ja na szczę¶cie nie muszę...
Jasne, ale co chwila nowa wersja Worda, Excella, Power Point. I wszystko nie wiem czemu odwrócone do góry nogami :( A ja muszę z nich korzystać !!!
Aniu, proste jest to co umiemy..Ja jestem odporna na t± wiedzę, photoshop dla mnie jest prosty jak budowa cepa. Ale masz rację, Grusza lepiej niech zaczyna od prostszego programu, a Picassa jest podobno faktycznie łatwiejszy, a już na pewno bezpłatny:)
Wspominałam już tutaj o programie Picassa. Gruszeczka pisała, ze skorzysta. Ten program jest o wiele prostszy w obsłudze niż photoshop.
osobi¶cie staram się korzystać z konstruktywnych komentarzy , choć wiem że bywaj± osoby nieżycz±ce sobie krytycznych komentarzy i tez maj± do tego prawo :)
:)
Nie chciałbym się powtarzać "Jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził" a jeszcze inaczej(tylko proszę się nie obrażać;"Ja wolę to a Ty wole co?" Ogólnie zamiar był dobry i to się liczy a szczegóły? cóż .....
Polecaj± to zdjęcie






























