Galeria zdjęć
Trzeba się trochę wysilić ;)
KAMBODżA / Phnom Kulen / Phnom Kulen
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-12-09 12:28
- Data wykonania
- listopad 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ok, jutro do niej polecę z tym znaczkiem. Je¶li tylko kupię o takim nominale, gotowam wysłać warto¶ciow± t± paczkę, co by mi nie zwiała!
...łapiesz babę nalepiasz znaczek i na pocztę :)
ja pewnie też niedługo zmykam, do jutra!
najpierw muszę babę podstępem ¶ci±gn±ć do Kambodży... Szkoda na ni± kasy, czekam aż Gozer opracuje tańsz± metodę
bieri taczkę i ...no wiesz, Gozer dał instrukcję ;) - bawcie się już sami, bo odpadam - jutro poczytam...;)
jedn± tak± bym wrzuciła. Szansa jest,żyje babus!
no wiesz...nie ma lekko - z te¶ciowymi to zawsze loteria, fakt, że można "sru do rzeki" jak niedobry babsztyl :)))
a ten talerz nosiła w wardze do¶ć długo, to po mi taki znoszony (patrz - zdjęcia amat)
a ja tylko jedn±:):):)
ale przed "sru do rzeki" niech talerz zostawi ;)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Trzeba się trochę wysilić ;)
KAMBODżA / Phnom Kulen / Phnom Kulen
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-12-09 12:28
- Data wykonania
- listopad 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ok, jutro do niej polecę z tym znaczkiem. Je¶li tylko kupię o takim nominale, gotowam wysłać warto¶ciow± t± paczkę, co by mi nie zwiała!
...łapiesz babę nalepiasz znaczek i na pocztę :)
ja pewnie też niedługo zmykam, do jutra!
najpierw muszę babę podstępem ¶ci±gn±ć do Kambodży... Szkoda na ni± kasy, czekam aż Gozer opracuje tańsz± metodę
bieri taczkę i ...no wiesz, Gozer dał instrukcję ;) - bawcie się już sami, bo odpadam - jutro poczytam...;)
jedn± tak± bym wrzuciła. Szansa jest,żyje babus!
no wiesz...nie ma lekko - z te¶ciowymi to zawsze loteria, fakt, że można "sru do rzeki" jak niedobry babsztyl :)))
a ten talerz nosiła w wardze do¶ć długo, to po mi taki znoszony (patrz - zdjęcia amat)
a ja tylko jedn±:):):)
ale przed "sru do rzeki" niech talerz zostawi ;)
Polecaj± to zdjęcie






























