Galeria zdjęć
pielgrzym
INDIE / Rajasthan / Udaipur
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.81 | SW:4.70 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2012-01-02 15:11
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no to kamień z serca. Może z Jadu...
Jak dobrze zorganizowany wyjazd to spokojnie najciekawsze obejrzysz czyli Delhi agre jaipur udajpur jodhpur jaisalmer varanasi bombaj
no to d...zim± mam tylko 2 tygodnie ferii i ani dnia dłużej... A 2 tygodnie to mało...
Nitkasko lato to nawet w pzpn jest zły pomysł
chyba, że wyjadę w wakacje letnie...
ej :P nie krytykuję :) tu wyszło fajnie, to z dwoma czerwonymi sadhu też ... chociaż tutaj wyszło jakby¶ mu robił zdjęcia z fototapet± w tle ;)
Liczę na Was obu, Jadu, najchętniej pojechałabym z Tob±, ale Twoje wyprawy mijaj± się z moimi terminami:(:(:(
Jadu taka zabawa . Nitkaska wiedza Jadu przewyższa moj± ale chetnie pomoge
SUPER!!! Oby Wam z góry dziękuję! Jadu, ta ingerencja jest super!
to jest fajne, ale chyba trochę za bardzo ingerujesz w zdjęcia :P
Nitkaska pewnie że pomogę ;)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
pielgrzym
INDIE / Rajasthan / Udaipur
- Autor
- "> ( SO:4.81 | SW:4.70 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2012-01-02 15:11
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no to kamień z serca. Może z Jadu...
Jak dobrze zorganizowany wyjazd to spokojnie najciekawsze obejrzysz czyli Delhi agre jaipur udajpur jodhpur jaisalmer varanasi bombaj
no to d...zim± mam tylko 2 tygodnie ferii i ani dnia dłużej... A 2 tygodnie to mało...
Nitkasko lato to nawet w pzpn jest zły pomysł
chyba, że wyjadę w wakacje letnie...
ej :P nie krytykuję :) tu wyszło fajnie, to z dwoma czerwonymi sadhu też ... chociaż tutaj wyszło jakby¶ mu robił zdjęcia z fototapet± w tle ;)
Liczę na Was obu, Jadu, najchętniej pojechałabym z Tob±, ale Twoje wyprawy mijaj± się z moimi terminami:(:(:(
Jadu taka zabawa . Nitkaska wiedza Jadu przewyższa moj± ale chetnie pomoge
SUPER!!! Oby Wam z góry dziękuję! Jadu, ta ingerencja jest super!
to jest fajne, ale chyba trochę za bardzo ingerujesz w zdjęcia :P
Nitkaska pewnie że pomogę ;)
Polecaj± to zdjęcie






























