Galeria zdjęć
kozy...owce
MAROKO / - / MAroko południowe
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.72 | SW:4.69 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-01-08 00:05
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tam bez kóz i owiec życie ludzi byłoby prawie niemożliwe.Wyobrażacie sobie je¶ć t± zieleń. , a one to mog± robić i przeżyć. A ludzie maj± mięso , mleko itd.
Bardzo fajnie to ujęła¶ - kozy, kozy i jeszcze raz kozy :) Nie ma co się nad nimi rozczulać, kozy tam zawsze znajd± sobie co¶ do zjedzenia :)
tak to trudne warunki ale kózki swietnie sobie radz±, wdzieczne zwierz±tka
Nie ma zbyt wiele pozywienia dla nichh. gdzieniegdzie widze tylko kepy trawy.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
kozy...owce
MAROKO / - / MAroko południowe
- Autor
- "> ( SO:4.72 | SW:4.69 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-01-08 00:05
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tam bez kóz i owiec życie ludzi byłoby prawie niemożliwe.Wyobrażacie sobie je¶ć t± zieleń. , a one to mog± robić i przeżyć. A ludzie maj± mięso , mleko itd.
Bardzo fajnie to ujęła¶ - kozy, kozy i jeszcze raz kozy :) Nie ma co się nad nimi rozczulać, kozy tam zawsze znajd± sobie co¶ do zjedzenia :)
tak to trudne warunki ale kózki swietnie sobie radz±, wdzieczne zwierz±tka
Nie ma zbyt wiele pozywienia dla nichh. gdzieniegdzie widze tylko kepy trawy.
Polecaj± to zdjęcie






























