Galeria zdjęć
"Okazj±" przez rzekę
MONGOLIA / brak / Terlicz
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.22 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-05-22 23:31
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...autostop, autostop... wsiadaj bracie, dalej hop... :)
...na stopa ?... :)
przez rzekę w bród, ku prygodzie:)))
Po długiej, monotonnej i fatalnie wpływaj±cej na psychikę jeĽdzie spod chińskiej granicy dotarli¶my nad rzekę Terlicz-goł, gdzie jak zwykli, małoambitni tury¶ci "zainstalowali¶my się" w jednej z tour-baz położonej tuż powyżej brodu przez rzekę. Którego¶ popołudnia chyba z nudów siedziałem i patrzyłem na przeprawiaj±cych - w końcu jeden z wozów zabrał "na stopa" grupkę obcych sobie ludzi, którzy uzbierali się na brzegu z niechęci do brodzenia pieszego. Wół z przeci±żenia stan±ł i nie chciał się uparciuch ruszyć - skończyło się wskoczeniem do wody i znoszeniem dzieciaków na barana. Acha - jeszcze mały szczegół - wóz na alufelgach:)
to musiało być fajne miejsce :)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
"Okazj±" przez rzekę
MONGOLIA / brak / Terlicz
- Autor
- "> ( SO:4.22 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-05-22 23:31
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...autostop, autostop... wsiadaj bracie, dalej hop... :)
...na stopa ?... :)
przez rzekę w bród, ku prygodzie:)))
Po długiej, monotonnej i fatalnie wpływaj±cej na psychikę jeĽdzie spod chińskiej granicy dotarli¶my nad rzekę Terlicz-goł, gdzie jak zwykli, małoambitni tury¶ci "zainstalowali¶my się" w jednej z tour-baz położonej tuż powyżej brodu przez rzekę. Którego¶ popołudnia chyba z nudów siedziałem i patrzyłem na przeprawiaj±cych - w końcu jeden z wozów zabrał "na stopa" grupkę obcych sobie ludzi, którzy uzbierali się na brzegu z niechęci do brodzenia pieszego. Wół z przeci±żenia stan±ł i nie chciał się uparciuch ruszyć - skończyło się wskoczeniem do wody i znoszeniem dzieciaków na barana. Acha - jeszcze mały szczegół - wóz na alufelgach:)
to musiało być fajne miejsce :)))
Polecaj± to zdjęcie































