Galeria zdjęć
Malta-Valletta
MALTA / - / stolica Malty-Valletta
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.89 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-03-24 10:19
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Mam na my¶li zdjęcia stacjonarne, a nie makro czy w ruchu. Poza tym powiekszenia typu 30x to nieporozumienie
niestety jest. Nie z każdego aparatu i nie z każdego obiektywu wskrzesisz arcydzieło. Nie pomoże ani cierpliwo¶ć,ani nauka. Nie każdym aparatem sfotografujesz makro, nie każdym uchwycisz ruch w trudnych warunkach o¶wietleniowych, nie każdym uzyskasz wyrazisto¶ć szczegółu... To tak w skrócie. Ja fotografuję kompaktowym Canonem i lustrzank± Olympusa i czasem jestem w¶ciekły na ograniczenia sprzętowe....
piękne sklepienie.
Nie ma czego¶ takiego, jak profesjonalny sprzęt - chyba, że kto¶ zarabia za pomoc± aparatu. Zawsze powtarzam, że do każdego zwykłego kompaktu, hybrydy czy taniej lustrzanki wystarczy cierpliwo¶ć i nauka
witaj cez15ar , nie nie mam profesjonalnego sprzetu, jestem amatorem , zdjecia robie zawsze z reki , czesto zabieram ze soba na urlopy lub wyjazdy i uzywam naprzemian dwa zwykle aparaty marki Olympus -bez wymiennych obiektywow , czesto zblizenia robie uzywajac maksymalnego (30x) zoomu w Olympusie model (SP-800UZ), tutaj chyba sie podparlem , nie pamietam , pozdrawiam Andrzej (Andy10)
ja sobie radzę w ten sposób, że kładę aparat na posadzce :)
Czy masz profesjonalny sprzęt, bo mi zdjęcia kopuł z ręki do góry zawsze sie ruszaj±.
W kosciele znajduje się wiele cennych dziel sztuki w tym obrazy Mattia Preti, Pietro Gagliardi i Filippo Paladini, a takze figure swietego Franciszka.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Malta-Valletta
MALTA / - / stolica Malty-Valletta
- Autor
- "> ( SO:4.89 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-03-24 10:19
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Mam na my¶li zdjęcia stacjonarne, a nie makro czy w ruchu. Poza tym powiekszenia typu 30x to nieporozumienie
niestety jest. Nie z każdego aparatu i nie z każdego obiektywu wskrzesisz arcydzieło. Nie pomoże ani cierpliwo¶ć,ani nauka. Nie każdym aparatem sfotografujesz makro, nie każdym uchwycisz ruch w trudnych warunkach o¶wietleniowych, nie każdym uzyskasz wyrazisto¶ć szczegółu... To tak w skrócie. Ja fotografuję kompaktowym Canonem i lustrzank± Olympusa i czasem jestem w¶ciekły na ograniczenia sprzętowe....
piękne sklepienie.
Nie ma czego¶ takiego, jak profesjonalny sprzęt - chyba, że kto¶ zarabia za pomoc± aparatu. Zawsze powtarzam, że do każdego zwykłego kompaktu, hybrydy czy taniej lustrzanki wystarczy cierpliwo¶ć i nauka
witaj cez15ar , nie nie mam profesjonalnego sprzetu, jestem amatorem , zdjecia robie zawsze z reki , czesto zabieram ze soba na urlopy lub wyjazdy i uzywam naprzemian dwa zwykle aparaty marki Olympus -bez wymiennych obiektywow , czesto zblizenia robie uzywajac maksymalnego (30x) zoomu w Olympusie model (SP-800UZ), tutaj chyba sie podparlem , nie pamietam , pozdrawiam Andrzej (Andy10)
ja sobie radzę w ten sposób, że kładę aparat na posadzce :)
Czy masz profesjonalny sprzęt, bo mi zdjęcia kopuł z ręki do góry zawsze sie ruszaj±.
W kosciele znajduje się wiele cennych dziel sztuki w tym obrazy Mattia Preti, Pietro Gagliardi i Filippo Paladini, a takze figure swietego Franciszka.
Polecaj± to zdjęcie































