Galeria zdjęć
Euro2012
POLSKA / Warszawa / Fan Zone
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:3.99 )
- Typ
- Hyde Park
- Data dodania
- 2012-06-10 01:23
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Podnosi na duchu....
A mnie w sobotę już tam nie wpu¶cili... ciasno było
Miejsc w strefie kibica zabrakło juz na meczu pol-gre. Wiec obawiam się, ze sytuacja się powtórzy i przed wej¶ciem może doj¶c do burd. Sam plac mimo pomieszczenia 100tys ludzi na każdym kroku ochrona policja, policja po cywilnemu z kamerami, smigłowce. Mnóstwo dzieci. Oby było spokojnie.
Dawidm, dzięki za zaproszenie ale nie skorzystam. Wła¶nie tego meczu z Rosj±, obawiam się najbardziej, teraz jest czerwono od szalików a po meczu może być mokro od łez i purpurowo od krwi, pozdrawiam :)))
w pi±tek wracałam do domu po 16. Kierowca autobusu gnał jak do pożaru, odmówił sprzedaży biletów krzycz±c "panie, co pan, nie ma czasu!!!". Trasa Łazienkowska była wymieciona, na ulicach pustki, gdzieniegdzie tylko grupki kibiców w barwach narodowych.
#nitkaska Zgadza się. Do tego 100 tys gardeł. Była moc.
#Milutka - we wtorek mecz z Rosj± - Zapraszamy do stolicy ;)
Przecież na tym zdjęciu tak naprawdę nic nie widać dokładnie. Pozdrawiam panie dawidm i mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez wulgaryzmów.
Na mnie już zrobiło ogromne wrażenie i nie mam odwagi pojechać do stolicy :)))
robi wrażenie!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Euro2012
POLSKA / Warszawa / Fan Zone
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:3.99 )
- Typ
- Hyde Park
- Data dodania
- 2012-06-10 01:23
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Podnosi na duchu....
A mnie w sobotę już tam nie wpu¶cili... ciasno było
Miejsc w strefie kibica zabrakło juz na meczu pol-gre. Wiec obawiam się, ze sytuacja się powtórzy i przed wej¶ciem może doj¶c do burd. Sam plac mimo pomieszczenia 100tys ludzi na każdym kroku ochrona policja, policja po cywilnemu z kamerami, smigłowce. Mnóstwo dzieci. Oby było spokojnie.
Dawidm, dzięki za zaproszenie ale nie skorzystam. Wła¶nie tego meczu z Rosj±, obawiam się najbardziej, teraz jest czerwono od szalików a po meczu może być mokro od łez i purpurowo od krwi, pozdrawiam :)))
w pi±tek wracałam do domu po 16. Kierowca autobusu gnał jak do pożaru, odmówił sprzedaży biletów krzycz±c "panie, co pan, nie ma czasu!!!". Trasa Łazienkowska była wymieciona, na ulicach pustki, gdzieniegdzie tylko grupki kibiców w barwach narodowych.
#nitkaska Zgadza się. Do tego 100 tys gardeł. Była moc.
#Milutka - we wtorek mecz z Rosj± - Zapraszamy do stolicy ;)
Przecież na tym zdjęciu tak naprawdę nic nie widać dokładnie. Pozdrawiam panie dawidm i mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez wulgaryzmów.
Na mnie już zrobiło ogromne wrażenie i nie mam odwagi pojechać do stolicy :)))
robi wrażenie!
Polecaj± to zdjęcie






























