Galeria zdjęć

Euro2012

POLSKA / Warszawa / Fan Zone

Zdjęcia: Fan Zone, Warszawa, Euro2012, POLSKA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2012-06-10 01:23
Data wykonania
czerwiec 2012

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Podnosi na duchu....

A mnie w sobotę już tam nie wpu¶cili... ciasno było

Miejsc w strefie kibica zabrakło juz na meczu pol-gre. Wiec obawiam się, ze sytuacja się powtórzy i przed wej¶ciem może doj¶c do burd. Sam plac mimo pomieszczenia 100tys ludzi na każdym kroku ochrona policja, policja po cywilnemu z kamerami, smigłowce. Mnóstwo dzieci. Oby było spokojnie.

Dawidm, dzięki za zaproszenie ale nie skorzystam. Wła¶nie tego meczu z Rosj±, obawiam się najbardziej, teraz jest czerwono od szalików a po meczu może być mokro od łez i purpurowo od krwi, pozdrawiam :)))

w pi±tek wracałam do domu po 16. Kierowca autobusu gnał jak do pożaru, odmówił sprzedaży biletów krzycz±c "panie, co pan, nie ma czasu!!!". Trasa Łazienkowska była wymieciona, na ulicach pustki, gdzieniegdzie tylko grupki kibiców w barwach narodowych.

#nitkaska Zgadza się. Do tego 100 tys gardeł. Była moc.
#Milutka - we wtorek mecz z Rosj± - Zapraszamy do stolicy ;)

Przecież na tym zdjęciu tak naprawdę nic nie widać dokładnie. Pozdrawiam panie dawidm i mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez wulgaryzmów.

Na mnie już zrobiło ogromne wrażenie i nie mam odwagi pojechać do stolicy :)))

robi wrażenie!



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl