Galeria zdjęć
AUTA Z DUSZˇ 1
SZWECJA / VASTMANLAND / NORBERG
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-06-11 20:01
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
JAKI SAMOCHÓD powinno być. Bo CZERWONY!
no tak, na kole napisane. Mnie zmylił ten długi napis na boku auta. A je¶li chodzi o motoryzację, to jestem kompletn± genetyczn± blondynk±...Ostatnio moja przyjaciółka kupiła sobie samochód i druga spytała mnie jaki sobie tamta auto kupiła. Odpowiedziałam oczywi¶cie (zgodnie z prawd±!!!) "CZERWONY"
Niestety Szwedzi nigdy takich "szuflad" nie produkowali.To jest Ford
To jaki¶ ford ?
takiego cuda z półeczk± na zapasowe koło nie widziałam nigdy! To szwedzkie auto?
Wej¶cia na tak± imprezę s± bezpłatne i często odbywaj± się przy akompaniamencie różnych zespołów.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
AUTA Z DUSZˇ 1
SZWECJA / VASTMANLAND / NORBERG
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-06-11 20:01
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
JAKI SAMOCHÓD powinno być. Bo CZERWONY!
no tak, na kole napisane. Mnie zmylił ten długi napis na boku auta. A je¶li chodzi o motoryzację, to jestem kompletn± genetyczn± blondynk±...Ostatnio moja przyjaciółka kupiła sobie samochód i druga spytała mnie jaki sobie tamta auto kupiła. Odpowiedziałam oczywi¶cie (zgodnie z prawd±!!!) "CZERWONY"
Niestety Szwedzi nigdy takich "szuflad" nie produkowali.To jest Ford
To jaki¶ ford ?
takiego cuda z półeczk± na zapasowe koło nie widziałam nigdy! To szwedzkie auto?
Wej¶cia na tak± imprezę s± bezpłatne i często odbywaj± się przy akompaniamencie różnych zespołów.
Polecaj± to zdjęcie






























