Galeria zdjęć

Sumela Monaster

TURCJA / Trabzion / Klasztor Sumela w górach (w skale)

Zdjęcia: Klasztor Sumela w górach (w skale), Trabzion , Sumela Monaster, TURCJA
odsłon: 1597 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-06-13 11:43
Data wykonania
wrzesień 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zdjęcie daje posmak. Mam w planach tam....... kiedyś dotrzeć do tego ostatniego Wschodniego Rzymu. Może w lepsza pogodę :)

Nie miałam nawet kurtki przeciwdeszczowej, więc byłam jak zmokła kura :) Ale na przyklad w tej grocie, do ktorej prowadzi wejście po lewej na dole, są przepiękne malowidła naścienne. W ogóle tam przychodziła mi myśl do głowy: Człowiek potrafi zrobić tak wiele, nawet nie mając żadnych nowoczesnych technologii "pod ręką".

JA tam siedziałam z 2-3 godziny zawiedziona, była totalna mgła więc widoków w cale ale z czasem choć te domki było widać...

Ja też jak tam byłam, to nie miałam ładnej pogody. Nie do uwierzenia - parę kilometrów wcześniej, świeciło słońce!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / tatry / Kościelec

POLSKA / -tatry / zakopane

POLSKA / - / od Grzesia po Starorobociański

MAURETANIA / Tagant / gdzieś po drodze

POLSKA / łódzkie / Łódź

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl