Galeria zdjęć
wyspa
NORWEGIA / lofoty / moskines
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.73 | SW:3.92 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2007-05-28 13:45
- Data wykonania
- styczeń 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
rewelacyjne, bardzo wci±ga, jak dobra opowie¶ć.
klimat jak z bajki, wyglada nieprawdziwie i to mi sie wlasnie w tym zdjeciu podoba.
no nie, wkurzaja mnie te negatywne komenterza i takie niskie noty za takie fajne, klimatyczne zdjęcie.Tu dużo było robione? lekko kolory przygaszone i dodany kontrast - i swietny efekt i o to chodzi jak dla mnie w fotografi z podróży, zeby pokazać klimat i nastrój miejsca, nawet jesli się go wydobywa przy pomocy techniki, a nie jak ktos napisał "h...rzeczywisto¶ć" - nie po to jest portal, żeby pokazać rzeczywisto¶ć w byle jaki sposób
Fotka na 5.Ale czy o to K....a chodzi czy o rzeczywistosc.Ja wole beznadziejne foty ale do h....a rzeczywiste.
Wolę zdjęcia oddaj±ce rzeczywisto¶ć, ale je¶li mam oceniać kunszt i wyobraĽnię autora, to daję 5. Być może czasami Lofoty wygl±daj± wła¶nie tak, to sztuka umieć poszukać tego w swojej głowie.
Ja bym powiedział trochę inaczej: każdy mógłby to zrobić, ale nie każdy to robi. Nie każdy potrafi? Uznanie za odwagę! Pzdrwm
opłacało się- nie ma co się wstydzić- każdy maj±cy najprostszy program w kompie to robi:)
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
wyspa
NORWEGIA / lofoty / moskines
- Autor
- "> ( SO:3.73 | SW:3.92 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2007-05-28 13:45
- Data wykonania
- styczeń 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
rewelacyjne, bardzo wci±ga, jak dobra opowie¶ć.
klimat jak z bajki, wyglada nieprawdziwie i to mi sie wlasnie w tym zdjeciu podoba.
no nie, wkurzaja mnie te negatywne komenterza i takie niskie noty za takie fajne, klimatyczne zdjęcie.Tu dużo było robione? lekko kolory przygaszone i dodany kontrast - i swietny efekt i o to chodzi jak dla mnie w fotografi z podróży, zeby pokazać klimat i nastrój miejsca, nawet jesli się go wydobywa przy pomocy techniki, a nie jak ktos napisał "h...rzeczywisto¶ć" - nie po to jest portal, żeby pokazać rzeczywisto¶ć w byle jaki sposób
Fotka na 5.Ale czy o to K....a chodzi czy o rzeczywistosc.Ja wole beznadziejne foty ale do h....a rzeczywiste.
Wolę zdjęcia oddaj±ce rzeczywisto¶ć, ale je¶li mam oceniać kunszt i wyobraĽnię autora, to daję 5. Być może czasami Lofoty wygl±daj± wła¶nie tak, to sztuka umieć poszukać tego w swojej głowie.
Ja bym powiedział trochę inaczej: każdy mógłby to zrobić, ale nie każdy to robi. Nie każdy potrafi? Uznanie za odwagę! Pzdrwm
opłacało się- nie ma co się wstydzić- każdy maj±cy najprostszy program w kompie to robi:)






























