Galeria zdjęć
Krewetki
KAMBODżA / Sihanaukville / Otres Beach
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.81 | SW:4.70 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2012-06-28 17:27
- Data wykonania
- luty 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
W Maroku stwierdziwszy, że to s± RYBY (!) poczęstowano mnie krewetkami :( o pół mniejszymi niż te na zdjęciu! Czasu na obiad było niewiele, więc jadłam w po¶piechu. Niezbyt mi toto smakowało, szczerze mówi±c.
Kosmiczne te krewetki i bardzo apetyczne.
E to szkoda -nic na siłe
ależ ja naprawdę próbowałam! Wielokrotnie! Ostatnio były chyba najlepsze, nawet zjadłam kilka, z tym, że każda była inaczej przyrz±dzona. W Meksyku podczas lunchu na plaży znajomi postanowili mnie przekonać do owoców morza i namówili na langustę. cóż...dało się zje¶ć, może nawet kiedy¶ jeszcze do niej wrócę. Oni za¶ zamówili sobie kalmary i krewetki w różnych wersjach i miałam za zadanie spróbować z każdego talerza przynajmniej po jednej. Zjadłam, ale zachwycić się - nie zachwyciłam... Najlepsze były te w panierce i z duż± ilo¶ci± czosnku:) Kiedy¶ też znajome Hiszpanki postanowiły mnie przekonać i zaprosiły na smażone - wtedy łykałam je w cało¶ci, żeby dziewczynom nie sprawić przykro¶ci... No i zapijałam duż± ilo¶ci± wina. Wino było wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!
Wychodzi na to, że owoce morza nie s± dla mnie i już. Ale skromne próby podejmować będę nadal:)))
Nitkasko napewno. Trzeba sie przelamać i zapomnieć mże sie nie lubi.
ci±gle wierzę, że kiedy¶ zjem takie, które będ± mi smakowały:)
To b yły najlepsze moje krewetki mniam mniam ech ,......
Niezłe, trochę poetyckie...
no jak już będzie! My się tu Trylu na grilla umawiamy od ponad roku. Na razie nie wyszło... Miał być u Gozera, a Gozera wcięło... Piotru¶ miał tam też swoje miejsce... Pamiętacie apetyt Gozera? Wszystko mu się z żarciem kojarzyło:)))
Jakie spotkanie......czy ja o czym¶ nie wiem???
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Krewetki
KAMBODżA / Sihanaukville / Otres Beach
- Autor
- "> ( SO:4.81 | SW:4.70 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2012-06-28 17:27
- Data wykonania
- luty 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
W Maroku stwierdziwszy, że to s± RYBY (!) poczęstowano mnie krewetkami :( o pół mniejszymi niż te na zdjęciu! Czasu na obiad było niewiele, więc jadłam w po¶piechu. Niezbyt mi toto smakowało, szczerze mówi±c.
Kosmiczne te krewetki i bardzo apetyczne.
E to szkoda -nic na siłe
ależ ja naprawdę próbowałam! Wielokrotnie! Ostatnio były chyba najlepsze, nawet zjadłam kilka, z tym, że każda była inaczej przyrz±dzona. W Meksyku podczas lunchu na plaży znajomi postanowili mnie przekonać do owoców morza i namówili na langustę. cóż...dało się zje¶ć, może nawet kiedy¶ jeszcze do niej wrócę. Oni za¶ zamówili sobie kalmary i krewetki w różnych wersjach i miałam za zadanie spróbować z każdego talerza przynajmniej po jednej. Zjadłam, ale zachwycić się - nie zachwyciłam... Najlepsze były te w panierce i z duż± ilo¶ci± czosnku:) Kiedy¶ też znajome Hiszpanki postanowiły mnie przekonać i zaprosiły na smażone - wtedy łykałam je w cało¶ci, żeby dziewczynom nie sprawić przykro¶ci... No i zapijałam duż± ilo¶ci± wina. Wino było wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!
Wychodzi na to, że owoce morza nie s± dla mnie i już. Ale skromne próby podejmować będę nadal:)))
Nitkasko napewno. Trzeba sie przelamać i zapomnieć mże sie nie lubi.
ci±gle wierzę, że kiedy¶ zjem takie, które będ± mi smakowały:)
To b yły najlepsze moje krewetki mniam mniam ech ,......
Niezłe, trochę poetyckie...
no jak już będzie! My się tu Trylu na grilla umawiamy od ponad roku. Na razie nie wyszło... Miał być u Gozera, a Gozera wcięło... Piotru¶ miał tam też swoje miejsce... Pamiętacie apetyt Gozera? Wszystko mu się z żarciem kojarzyło:)))
Jakie spotkanie......czy ja o czym¶ nie wiem???






























