Galeria zdjęć
Szkolenie w MotoRat 2
POLSKA / - / Zabrze
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-07-08 12:35
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mam nadzieję, że się ucz± AKURAT pierwszej pomocy...Bo może ten fantom potrzebuje pomocy. A w przyszło¶ci - kto wie co będzie z żywym (jeszcze) człowiekiem????
Po długich ćwiczeniach fantom będzie nadawać się na trawnik.......i będzie krajobraz.
Ale........jest ok,że uczycie się pierwszej pomocy...tak mało osób to potrafi.
Tak prawdę mówi±c to pokojarzyłam, że reanimuj±cy raczej trenuje lekkie podduszanie ;) Krajobraz może nie, ale portrecik pomysłowy :)))
No bo to jest krajobraz ;)
Widać raczej, że nic nie widać. Nawet tego co ma zrobić zamiar reanimuj±cy, bo jest zbyt mało wyraĽnie. Ale trudno.
Dziwne pytanie - oczywi¶cie, że krajobraz, przecież widać na pierwszy rzut oka, nie?
Krajobraz?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Szkolenie w MotoRat 2
POLSKA / - / Zabrze
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-07-08 12:35
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mam nadzieję, że się ucz± AKURAT pierwszej pomocy...Bo może ten fantom potrzebuje pomocy. A w przyszło¶ci - kto wie co będzie z żywym (jeszcze) człowiekiem????
Po długich ćwiczeniach fantom będzie nadawać się na trawnik.......i będzie krajobraz.
Ale........jest ok,że uczycie się pierwszej pomocy...tak mało osób to potrafi.
Tak prawdę mówi±c to pokojarzyłam, że reanimuj±cy raczej trenuje lekkie podduszanie ;) Krajobraz może nie, ale portrecik pomysłowy :)))
No bo to jest krajobraz ;)
Widać raczej, że nic nie widać. Nawet tego co ma zrobić zamiar reanimuj±cy, bo jest zbyt mało wyraĽnie. Ale trudno.
Dziwne pytanie - oczywi¶cie, że krajobraz, przecież widać na pierwszy rzut oka, nie?
Krajobraz?
Polecaj± to zdjęcie































