Galeria zdjęć
hamburger attack :)
AUSTRALIA / South Australia / Glenelg
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:3.66 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-07-30 10:41
- Data wykonania
- paĽdziernik 2003
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Australia
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
super
Nie polemizuję - dla mnie bajka!!!
złapane z dymi±cym pistoletem ... rewelacja.
Zabarwieniem osobistym nie musisz się przejmować , nie wymagam tego od kogokolwiek .Problem jest tylko czasami ze Swift i jego komentarzami. I nie chodziło mi o ostatnie zdjęcia z kookaburr± , ale te zdjęcie z 2 -3 miesięcy temu kiedy pokazałem kookaburr± w locie przy l±dowaniu, tam ostro¶ć również mu nie pasowała.
Nie chce wchodzic w jakiekolwiek dyskusje o zabarwieniu osobistym. Co do ostrych fot....o wiele latwiej jest zrobic fote ptakowi bez najmniejszego poruszenia, niz taka, ktora bedzie miala bardzo ostre to co istotne, a poruszone skrzydla, zaznaczajac w ten sposob dynamike ruchu.
Nie , dla mnie jest interesuj±ce.
W ruchu ptakom jest prawie niemożliwe , żeby zrobić każde pióro idealnie ostre. Co do
Swift - brakuje mu lekko wiedzy albo jest czasami bardzo dwulicowy w swoich komentarzach i ocenach.
Twoim zdaniem Kaczma cos nie tak z ostroscia na tej fotografii?
Swift - jak to dobrze , że ostro¶ć tutaj Ci pasuje.
Dok±d wskazuje drogę ? ;) Super!!!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
hamburger attack :)
AUSTRALIA / South Australia / Glenelg
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:3.66 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-07-30 10:41
- Data wykonania
- paĽdziernik 2003
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Australia
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
super
Nie polemizuję - dla mnie bajka!!!
złapane z dymi±cym pistoletem ... rewelacja.
Zabarwieniem osobistym nie musisz się przejmować , nie wymagam tego od kogokolwiek .Problem jest tylko czasami ze Swift i jego komentarzami. I nie chodziło mi o ostatnie zdjęcia z kookaburr± , ale te zdjęcie z 2 -3 miesięcy temu kiedy pokazałem kookaburr± w locie przy l±dowaniu, tam ostro¶ć również mu nie pasowała.
Nie chce wchodzic w jakiekolwiek dyskusje o zabarwieniu osobistym. Co do ostrych fot....o wiele latwiej jest zrobic fote ptakowi bez najmniejszego poruszenia, niz taka, ktora bedzie miala bardzo ostre to co istotne, a poruszone skrzydla, zaznaczajac w ten sposob dynamike ruchu.
Nie , dla mnie jest interesuj±ce.
W ruchu ptakom jest prawie niemożliwe , żeby zrobić każde pióro idealnie ostre. Co do
Swift - brakuje mu lekko wiedzy albo jest czasami bardzo dwulicowy w swoich komentarzach i ocenach.
Twoim zdaniem Kaczma cos nie tak z ostroscia na tej fotografii?
Swift - jak to dobrze , że ostro¶ć tutaj Ci pasuje.
Dok±d wskazuje drogę ? ;) Super!!!
Polecaj± to zdjęcie






























