Galeria zdjęć
Spływ Krutyni±
POLSKA / Mazury / Krutynia
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.95 | SW:4.95 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-08-26 19:28
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Powróciły mi wspomnienia, piękna i czysta rzeka, a kaczki oswojone, sięgn±łem po kanapkę z plecaka, już dwie były na kajaku.
Piękny spływ. Super seria :-)))
Dzikie tereny..
no tak, może w tym terminie jest ok. My płynęli¶my na pocz±tku sierpnia. Wybrali¶my poniedziałek z nadziej±, że weekendowy tłum się rozjedzie... Niestety... I podobno to było mało ludzi ten tłum!!!
Nitkaska - płynęli¶my w ¶rodku tygodnia i po 20 sierpnia , wtedy jest już spokojniej. Nawet noclegów nie trzeba rezerwować ...
A jak Ci się udało zrobić zdjęcie na którym nie ma ludzi?
Ja także w sierpniu spływałam Krutyni± i to był koszmar! Były momenty, gdy tworzyły się korki kajakowe! Szok!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Spływ Krutyni±
POLSKA / Mazury / Krutynia
- Autor
- "> ( SO:4.95 | SW:4.95 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-08-26 19:28
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Powróciły mi wspomnienia, piękna i czysta rzeka, a kaczki oswojone, sięgn±łem po kanapkę z plecaka, już dwie były na kajaku.
Piękny spływ. Super seria :-)))
Dzikie tereny..
no tak, może w tym terminie jest ok. My płynęli¶my na pocz±tku sierpnia. Wybrali¶my poniedziałek z nadziej±, że weekendowy tłum się rozjedzie... Niestety... I podobno to było mało ludzi ten tłum!!!
Nitkaska - płynęli¶my w ¶rodku tygodnia i po 20 sierpnia , wtedy jest już spokojniej. Nawet noclegów nie trzeba rezerwować ...
A jak Ci się udało zrobić zdjęcie na którym nie ma ludzi?
Ja także w sierpniu spływałam Krutyni± i to był koszmar! Były momenty, gdy tworzyły się korki kajakowe! Szok!
Polecaj± to zdjęcie






























