Galeria zdjęć
Podniebna podróż
POLSKA / Mazowsze / Wyszogród
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-10-21 21:35
- Data wykonania
- paĽdziernik 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Fotodrabie,,.... jeżeli jeste¶ czy uważasz się za takiego znawcę , to bywaj tu czę¶ciej i wskaż drogę...my¶lę ,że większo¶ć chętnie przyjmie nauki... :-)
Ja np. nie znam tu nikogo i oceniam czysto intuicyjnie bazuj±c na swoim poczuciu piękna i doznaniach estetycznych.. :-)
Miło było dzisiaj zobaczyć ,że doceniłe¶ kilka fotek... jeste¶ zawodowym fotografem???
Fota ok, ale daleko jej do wielu innych, ktore sie tutaj pojawily, a po prostu zostaly "niezauwazone". Kiedy wreszcie zaczniecie oceniac foty, a nie autorow?
Bajkowo..
Bardzo wszystkim dziękuje i pozdrawiam:)
Super wyczucie chwili...i . niesamowita kolorystyka....
każde Twoje zdjęcie ma to"co¶" w sobie, co nie każdy z nas mimo chęci, może przekazać w swoich zdjęciach.Pozdrawiam i podziwiam.
jak zwykle - artyzm od Arte...
To jest bajka na dobranoc od Arte. Dziękuję :)
Zachód slońca w kolorze ¶liwkowym :)
lubię Twoje zdjęcia :)
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Podniebna podróż
POLSKA / Mazowsze / Wyszogród
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-10-21 21:35
- Data wykonania
- paĽdziernik 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Fotodrabie,,.... jeżeli jeste¶ czy uważasz się za takiego znawcę , to bywaj tu czę¶ciej i wskaż drogę...my¶lę ,że większo¶ć chętnie przyjmie nauki... :-)
Ja np. nie znam tu nikogo i oceniam czysto intuicyjnie bazuj±c na swoim poczuciu piękna i doznaniach estetycznych.. :-)
Miło było dzisiaj zobaczyć ,że doceniłe¶ kilka fotek... jeste¶ zawodowym fotografem???
Fota ok, ale daleko jej do wielu innych, ktore sie tutaj pojawily, a po prostu zostaly "niezauwazone". Kiedy wreszcie zaczniecie oceniac foty, a nie autorow?
Bajkowo..
Bardzo wszystkim dziękuje i pozdrawiam:)
Super wyczucie chwili...i . niesamowita kolorystyka....
każde Twoje zdjęcie ma to"co¶" w sobie, co nie każdy z nas mimo chęci, może przekazać w swoich zdjęciach.Pozdrawiam i podziwiam.
jak zwykle - artyzm od Arte...
To jest bajka na dobranoc od Arte. Dziękuję :)
Zachód slońca w kolorze ¶liwkowym :)
lubię Twoje zdjęcia :)






























