Galeria zdjęć
W Andach - Konkurs
PERU / Andy /
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-10-22 10:43
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Peru
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Doskonałe!!!
Oj, nie pamiętam. Wiem tylko że było to w drodze z Chivay do Puno
Żałuję, ja jechałem noc± ... Pamiętasz nazwę miejsca ?
Dzięki :-)
¦wietnie udało Ci się uchwycić refleks gór w wodzie.
Cudne zdjęcie!
Dziękuję :-). Peru jest dla mnie niezwykle fotogenicznym krajem
Piękne, no i kolor!
Tak, też my¶lałem. St±d ten kolor nieba.
To było na wysoko¶ci ponad 3000 m nad poziomem morza. Jechali¶my wtedy z Chivay do Puno.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W Andach - Konkurs
PERU / Andy /
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-10-22 10:43
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Peru
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Doskonałe!!!
Oj, nie pamiętam. Wiem tylko że było to w drodze z Chivay do Puno
Żałuję, ja jechałem noc± ... Pamiętasz nazwę miejsca ?
Dzięki :-)
¦wietnie udało Ci się uchwycić refleks gór w wodzie.
Cudne zdjęcie!
Dziękuję :-). Peru jest dla mnie niezwykle fotogenicznym krajem
Piękne, no i kolor!
Tak, też my¶lałem. St±d ten kolor nieba.
To było na wysoko¶ci ponad 3000 m nad poziomem morza. Jechali¶my wtedy z Chivay do Puno.
Polecaj± to zdjęcie






























