Galeria zdjęć
Winnice
HISZPANIA / Lanzarote / La Geria
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-11-10 16:29
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no to nieĽle! Powinna¶ dostać od biura drug± wycieczkę gratis! My też z biurem, a co będzie dalej - zobaczymy. Plany s±...
Byłam z Opal Travel..., ale pocz±tkowo bez przewodnika... - nie wpu¶cili go na lotnisku w Dehli.. :-).i kilka dni rozbiłam za opiekuna grupy wraz z hinduskim przewodnikiem... :-)
s±, ale s± też na wielu portalach uważane za ksi±żkę opisuj±c± najlepiej Indie. Nawet na naszym globie. To tu przeczytałam o tej ksi±żce. Dobrze jest j± przeczytać i potem porównać z własnymi doznaniami. A na blogu Rajskich jest tekst krytyczny
nasza trasa! Była¶ na własn± rękę, czy z biurem?
Też na północy: Dehli, Agra, Jaipur, Varanasi, itd...i Nepal . Pora sucha więc nie padało....w styczniu też powinno być sucho, może nieco chłodniej....
Czytałam głównie w internecie..., przewodnik miałam National geographic.
Ponoć "Lalki w ogniu" sa krytykowane.
"Miasto rado¶ci" Lapierre’a, "Lalki w ogniu" Pauliny Wilk
A co wilgotno¶ci± - było bardzo parno? I w jakiej czę¶ci Indii była¶? Bo my będziemy na północy i zawadzimy też o Nepal :))) Ja dopiero teraz mam czas czytać o Indiach. Bo przedtem były inne wyprawy. Ale mam nadzieję nadrobic wiedzę. Jak mozesz, to poleć jakie¶ ksi±żki czy filmy.
W marcu 2010, było bardzo ciepło ok.28-30 stopni.
no tak, logiczne...
A Ty była¶ w Indiach dawno temu?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Winnice
HISZPANIA / Lanzarote / La Geria
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-11-10 16:29
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no to nieĽle! Powinna¶ dostać od biura drug± wycieczkę gratis! My też z biurem, a co będzie dalej - zobaczymy. Plany s±...
Byłam z Opal Travel..., ale pocz±tkowo bez przewodnika... - nie wpu¶cili go na lotnisku w Dehli.. :-).i kilka dni rozbiłam za opiekuna grupy wraz z hinduskim przewodnikiem... :-)
s±, ale s± też na wielu portalach uważane za ksi±żkę opisuj±c± najlepiej Indie. Nawet na naszym globie. To tu przeczytałam o tej ksi±żce. Dobrze jest j± przeczytać i potem porównać z własnymi doznaniami. A na blogu Rajskich jest tekst krytyczny
nasza trasa! Była¶ na własn± rękę, czy z biurem?
Też na północy: Dehli, Agra, Jaipur, Varanasi, itd...i Nepal . Pora sucha więc nie padało....w styczniu też powinno być sucho, może nieco chłodniej....
Czytałam głównie w internecie..., przewodnik miałam National geographic.
Ponoć "Lalki w ogniu" sa krytykowane.
"Miasto rado¶ci" Lapierre’a, "Lalki w ogniu" Pauliny Wilk
A co wilgotno¶ci± - było bardzo parno? I w jakiej czę¶ci Indii była¶? Bo my będziemy na północy i zawadzimy też o Nepal :))) Ja dopiero teraz mam czas czytać o Indiach. Bo przedtem były inne wyprawy. Ale mam nadzieję nadrobic wiedzę. Jak mozesz, to poleć jakie¶ ksi±żki czy filmy.
W marcu 2010, było bardzo ciepło ok.28-30 stopni.
no tak, logiczne...
A Ty była¶ w Indiach dawno temu?
Polecaj± to zdjęcie






























