Galeria zdjęć
Toko
RPA / Mpumalanga / Park Krugera
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.58 | SW:4.80 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-11-11 14:20
- Data wykonania
- wrzesień 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jak było widać na zał±czonym obrazku - toko tez wiedział o tym zakazie i postanowił sam o siebie zadbać! M±drala! Umie czytać!!!
Dojechałam do Skukuzy i tam mieli¶my zaplanowany pierwszy postój. Okazało się, że teren campu opanowały toko i błyszczaki. Przygotowali¶my sobie przek±skę i w pewnym momencie podleciał toko i tym dziwacznym, niby nieporadnym dziobem delikatnie złapał moj± bułkę, odleciał kawałek i spokojnie zjadł. Byłam zachwycona tym widokiem. I gdyby tylko nie ¶wiadomo¶ć, że NIE DOKARMIAMY DZIKICH ZWIERZˇT....
prawda? Zadziornie wygl±da:)
Takiego to by się nawet Lwy przestraszyły ?!?
Ciekawy ptak.
można odwiedzić Gruszę:) Ale Australii nie ma na mojej li¶cie...
Australię chciałabym zobaczyć, ale na to trzeba byłoby zaplanować przynajmniej miesi±c.I czatować na tani bilet.
A wyliczałam czas z okazji gawędzenia z Kaczm±, który oczywi¶cie prawidłowo podał - 10 godzin :)))
a wybierasz się?
Swift jest na nowych ptasich łowach w Ugandzie. A co do czytania ze zrozumieniem, to wczoraj przeliczylam, ze do Australli jest z Polski przesunięcie o...14scie godzin. Tyle, ze liczylam nie w ta strone co trzeba :))))
kłania się czytanie ze zrozumieniem! Ależ TOKO!!! Przecież napisała¶!
mam nadzieję kiedy¶ tam dotrzeć. A ptaszek cudaczny:) Znasz nazwę? Swift znikn±ł, on wie na bank!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Toko
RPA / Mpumalanga / Park Krugera
- Autor
- "> ( SO:4.58 | SW:4.80 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-11-11 14:20
- Data wykonania
- wrzesień 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jak było widać na zał±czonym obrazku - toko tez wiedział o tym zakazie i postanowił sam o siebie zadbać! M±drala! Umie czytać!!!
Dojechałam do Skukuzy i tam mieli¶my zaplanowany pierwszy postój. Okazało się, że teren campu opanowały toko i błyszczaki. Przygotowali¶my sobie przek±skę i w pewnym momencie podleciał toko i tym dziwacznym, niby nieporadnym dziobem delikatnie złapał moj± bułkę, odleciał kawałek i spokojnie zjadł. Byłam zachwycona tym widokiem. I gdyby tylko nie ¶wiadomo¶ć, że NIE DOKARMIAMY DZIKICH ZWIERZˇT....
prawda? Zadziornie wygl±da:)
Takiego to by się nawet Lwy przestraszyły ?!?
Ciekawy ptak.
można odwiedzić Gruszę:) Ale Australii nie ma na mojej li¶cie...
Australię chciałabym zobaczyć, ale na to trzeba byłoby zaplanować przynajmniej miesi±c.I czatować na tani bilet.
A wyliczałam czas z okazji gawędzenia z Kaczm±, który oczywi¶cie prawidłowo podał - 10 godzin :)))
a wybierasz się?
Swift jest na nowych ptasich łowach w Ugandzie. A co do czytania ze zrozumieniem, to wczoraj przeliczylam, ze do Australli jest z Polski przesunięcie o...14scie godzin. Tyle, ze liczylam nie w ta strone co trzeba :))))
kłania się czytanie ze zrozumieniem! Ależ TOKO!!! Przecież napisała¶!
mam nadzieję kiedy¶ tam dotrzeć. A ptaszek cudaczny:) Znasz nazwę? Swift znikn±ł, on wie na bank!
Polecaj± to zdjęcie






























