Galeria zdjęć
shaolin_3
CHINY / brak / Klasztor Shaolin
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.07 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-06-19 21:23
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
swietne:)
Maciek, jak zwykle masz rację. :)
Dlaczego niestety ?! Wiesz, kto¶ kiedy¶ powiedział, że odkrycie kina zniszczy fotografię, ale tak się nie stało i my¶lę, że wielu forumowiczów Globtrotera wie dlaczego. Zdjęcia to co¶ więcej niż tylko nieruchomy obraz, to historia zapisana w kadrze ... Ja na Twoim zdjęciu widzę ruch i my¶lę, że nie tylko ja. Pozdrawiam :-)
cze¶ć Maćku, owszem kolorki s± takie same ostre, ale największe wrażenie robi to - czego niestety na zdjęciu nie widać - "ruch" ;-) - niesamowita zwinno¶ć i szybko¶ć
Bardzo ostre kolorki, czy na żywo też robi± takie wrażenie ? Pytam, bo nie byłem w Chinach.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
shaolin_3
CHINY / brak / Klasztor Shaolin
- Autor
- "> ( SO:4.07 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-06-19 21:23
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
swietne:)
Maciek, jak zwykle masz rację. :)
Dlaczego niestety ?! Wiesz, kto¶ kiedy¶ powiedział, że odkrycie kina zniszczy fotografię, ale tak się nie stało i my¶lę, że wielu forumowiczów Globtrotera wie dlaczego. Zdjęcia to co¶ więcej niż tylko nieruchomy obraz, to historia zapisana w kadrze ... Ja na Twoim zdjęciu widzę ruch i my¶lę, że nie tylko ja. Pozdrawiam :-)
cze¶ć Maćku, owszem kolorki s± takie same ostre, ale największe wrażenie robi to - czego niestety na zdjęciu nie widać - "ruch" ;-) - niesamowita zwinno¶ć i szybko¶ć
Bardzo ostre kolorki, czy na żywo też robi± takie wrażenie ? Pytam, bo nie byłem w Chinach.
Polecaj± to zdjęcie






























