Galeria zdjęć

Miś

KANADA / Ontario / Key River

Zdjęcia: Key River, Ontario, Miś, KANADA
odsłon: 890 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-12-02 22:08
Data wykonania
lipiec 2009

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Miśki - nietrudno je spotkać w Kanadzie

Komentarze do zdjęcia

co on tam dojrzał ? Śniadanko ?

jak dla mnie boskie :)

Owszem, jest to niebezpieczne, ale wysypiska są w zagłębieniu, wiec chociaż w linii prostej jest się od niego oddalonym o 5 - 6 metrów, to w rzeczywistości nic nam nie grozi. Chyba, że ktoś wpadłby na "genialny" pomysł zejścia na dół. Niektórzy mają takie pomysły, wiadomo jak to się zazwyczaj kończy. Wprawdzie te akurat niedźwiedzie nie są tak groźne jak grizzly, ale i tak lepiej trzymać się z dala. Ci, którzy mają domki na północy, rano dobrze się rozglądają, zanim z nich wyjdą. Niektórzy moi znajomi mieli bliskie spotkania, jeżeli niedźwiedzia się nie zaczepia, to raczej sobie pójdzie, najlepiej zachować całkowity spokój, bezruch.

Fajnie spotkać misia ale z drugiej strony to chyba trochę niebezpieczne. W Polsce spotkałem niedźwiadka między Kalatówkami a Halą Kondracką i drugi raz koło schroniska Doliny Roztoki. Fotki nie mam ale mam nagrane na kamerze, wtedy była taka moda.

Żeby spotkać miśki, wystarczy przejechać się do najbliższego czynnego wysypiska śmieci. Niestety są tam takie, wprawdzie niewielkie i regularnie czyszczone - poprzez spalanie, ale nieładnie to wygląda. W takiej pięknej okolicy masa śmieci rozwłóczonych przez niedźwiedzie. Niestety - Kanadyjczycy nie dbają o swoją przyrodę tak jak powinni.

Lajk spotkałeś takiego misia w drodze?

Ciekawie w tej Kanadzie!:)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MONGOLIA / Dalanzadgad / Gurvan Saikhan, w stepie

MONGOLIA / Dalanzadgad / Pustynia Gobi

MONGOLIA / brak / Nauszki-SucheBator

MONGOLIA / - / Festiwal Naadam

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl